Zamknij

Joanna Kulig i Rafał Zawierucha podbijają USA

Redakcja
22.11.2018 15:47
Joanna Kulig i Rafał Zawierucha w USA
fot. Instagram

Joanna Kulig i Rafał Zawierucha przebywają właśnie w USA. Polscy aktorzy, którzy mają szansę zaistnieć w amerykańskim show-biznesie, spotkali się w Hollywood i niespodziewane spotkanie uczcili wspólną fotką. Kulig chyba już poczuła magię świąt.

Wspólna fotka Joanny Kulig i Rafała Zawieruchy cieszy się dużym zainteresowaniem na profilu instagramowym polskiej aktorki. Obydwie gwiazdy przebywają obecnie w USA. Pobyt Kulig związany jest m.in. z promocją świetnie przyjętego filmu „Zimna wojna”, z kolei Zawierucha realizuje swoją wielką aktorską przygodę – pracę na planie filmu Quentina Tarantino o Romanie Polańskim: „Once upon a time in Hollywood”.

Nie wiadomo czy spotkanie „Zuli” i „Romana” było przypadkowe, ale z pewnością obydwoje bardzo się z niego cieszą. Tak jak i pewnie z perspektyw, jakie się w najbliższym czasie przed nimi rozciągają. Obydwojgu trzeba gratulować! Bo jest czego. Fani w sieci jak zwykle spieszą ze słowami uznania. Wszyscy są ciekawi, jak wygląda praca na planie z Tarantino oraz jakie są szanse, że Joanna Kulig zdobędzie Oscara.

Trzymamy kciuki i życzymy im powodzenia w spełnianiu „amerykańskiego snu”.

RadioZET.pl/SA