Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Joanna Kulig jest w ciąży? Komentarz agentki aktorki

18.09.2018 10:43

Jak poinformował "Flesz", aktorka Joanna Kulig po świetnej roli w "Zimnej wojnie" i kolejnej, w "Klerze", który niebawem wejdzie do kin, przygotowuje się do kolejnej, niezwykle ważnej roli: matki. Gwiazda ma być w ciąży.

Joanna Kulig ciąża fot. VIPHOTO/East News

Już od dawna Joanna Kulig nie kryła faktu, że jest gotowa zostać matką i przyznawała też, że nie obawia się, że będzie trudno jej godzić macierzyństwo z kariera zawodową. Czyżby teraz - po świetnej roli w "Zimnej wojnie", która prawdopodobnie dostanie nominację do Oscara - zamierzała wreszcie zmierzyć się z rolą matki? Media informują, że tak. Jak napisał "Flesz", gwiazda już jest w ciąży, jednak bliższe szczegóły nie są znane.

Joanna Kulig w ciąży?

Sama aktorka dotąd nie skomentowała doniesień, jednak "Flesz" zwrócił się z tym pytaniem do agentki gwiazdy - Anny Buks. Ta w krótkiej wypowiedzi nie potwierdziła i nie zaprzeczyła. Przyznała jedynie, że nie będzie odnosić się do kwestii prywatnych Kulig.

"Nie komentujemy życia prywatnego Joanny" – powiedziała "Fleszowi".

Wygląda więc na to, że potwierdzenie tych doniesień będzie trzeba jeszcze zaczekać, choć internautom z pewnością nie umknęło, że od pewnego czasu na jej Instagramie coraz mniej zdjęć całej sylwetki. Podobno też gwiazda rzadziej pojawia się publicznie.

Przypomnijmy, że Joanna Kulig już od 10 lat jest związana z reżyserem i scenarzystą Maciejem Bochniakiem.

RadioZET.pl/Flesz/SA

Oceń