Zamknij

Joanna Kulig jest w ciąży. Poród jeszcze w tym roku

Redakcja
01.10.2018 10:42
Joanna Kulig
fot. Instagram

Joanna Kulig i Maciej Bochniak zostaną rodzicami. Aktorka jest w ciąży, a poród planowany jest jeszcze w tym roku.

Joanna Kulig jest w ciąży! O tym, że aktorka i jej partner Maciej Bochniak spodziewają się dziecka, plotkowano już od pewnego czasu. Teraz informacja ta została oficjalnie potwierdzona - i to przez samą Kulig w specjalnym materiale wideo, który odtworzony został na  Festiwalu Kultury i Sztuki dla Osób Niewidomych w Płocku, którego aktorka była gościem specjalnym.

Joanna Kulig jest w ciąży

Jak informuje WP.pl, w wiadomości do wszystkich gości płockiego festiwalu aktorka zdradziła, że nie może w nim uczestniczyć, gdyż jest w ciąży i ze względu na liczne badania i wizyty lekarskie nie może wyjechać. Podobno ciąża wkracza już w dość zaawansowany etap a dziecko ma przyjść na świat jeszcze w tym roku.

Dla Joanny Kulig i Macieja Bochniaka będzie to pierwsze dziecko. Przypomnijmy, że partner aktorki również związany jest z filmem - jest reżyserem filmowym i scenarzystą. Pracuje także przy reklamach telewizyjnych czy teledyskach.

Joanna Kulig wygrała w Egipcie

Dotąd Joanna Kulig nie dzieliła się żadnymi wieściami o ciąży ze swoimi fanami w sieci. Aktorka zwykle stroni od informowania o życiu prywatnym. Na Instagramie za to pochwaliła się właśnie zdobyciem głównej nagrody żeńskiej na egipskim festiwalu filmowym El Gouna Film Fest. 2018. My oczywiście czekamy na Oscara, ale aktorce gratulujemy - i wspaniałej wiadomości o ciąży, i nagrody!

RadioZET.pl/WP/SA