Zamknij

Joanna Kulig pozuje z Jodie Foster i pokazuje ciążowy brzuch

Redakcja
08.10.2018 10:38
Joanna Kulig
fot. Rex Features/East News

Joanna Kulig wybrała się do Nowego Jorku. Swoim wypadem i zdjęciami z niego pochwaliła się na Instagramie. Pokazała m.in. zdjęcie z Jodie Foster. Na jednej z fotek widać zaokrąglony brzuch polskiej aktorki.

Gwiazda „Zimnej wojny”, Joanna Kulig, za sprawą olbrzymiego sukcesu filmu jest dziś jedną z najpopularniejszych aktorek polskiego kina. Od niedawna wiadomo już oficjalnie, że Kulig i jej partner – Maciej Bochniak – oczekują przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka. Dotąd aktorka ukrywała informacje o ciąży, jednak wiadomo, że w celebryckim świecie takie informacje długo nie pozostają tajemnicą. Teraz kiedy Joanna w wiadomości do wszystkich gości jednego z festiwali (w którym miała uczestniczyć) wyjawiła, że nie może w nim uczestniczyć, gdyż jest w ciąży, już nie obawia się publikować zdjęć, na których ciążowy brzuszek jest widoczny.

Zobacz także

Joanna Kulig pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Joanna Kulig wybrała się do Nowego Jorku na trwający tam właśnie 56. New York Film Festival. Taka wizyta nie mogła nie obfitować w ciekawe spotkania i wydarzenia. Dla Kulig, która – przypomnijmy – być może będzie walczyć o Oscara, to też szansa na poznanie hollywoodzkich gwiazd. Jedną z nich jest Jodie Foster, z którą Kulig zrobiła sobie zdjęcie.

Dla fanów aktorki ciekawsze z pewnością będzie zdjęcie ze spaceru po Nowym Jorku. Joanna Kulig włożyła pasiastą sukienkę, która bardzo podkreśla jej spory już brzuch.

Jak widać, ciąża jest coraz bardziej zaawansowana. Poród odbyć się ma jeszcze w tym roku.

RadioZET.pl/SA