Zamknij

Joanna Kulig urodzi w USA? Namawia ją do tego inna polska gwiazda

Redakcja
27.11.2018 13:04
Joanna Kulig urodzi w USA? Namawia ją do tego inna polska gwiazda
fot. Beata Zawrzel/REPORTER

Poród Joanny Kulig coraz bliżej. Najpopularniejsza obecnie polska aktorka jest już w ósmym miesiącu ciąży. Magazyn „Flesz” donosi, że Kulig rozważa poród poza granicami Polski. Na urodzenie dziecka w Stanach Zjednoczonych miała namawiać ją inna polska gwiazda.

Joanna Kulig to bez wątpienia najpopularniejsza obecnie polska aktorka. Dzięki roli w oscarowej „Idzie” i obsypanej nagrodami „Zimnej wojnie” (która również powalczy o statuetkę Oscara) oczy w jej stronę zwrócił cały filmowy świat. Jednak poza promowaniem obrazu i swojej osoby Joanna przygotowuje się do jeszcze ważniejszego życiowego wydarzenia. Już niedługo razem z Maciejem Bochniakiem zostaną rodzicami. Kulig jest już w ósmym miesiącu ciąży, wybrała nawet matkę chrzestną swojego dziecka, którą zostanie jej koleżanka z planu filmowego.

Joanna Kulig
fot. Rex Features/East News

Joanna Kulig urodzi dziecko w USA?

Aktorka wciąż jednak nie podjęła decyzji, gdzie urodzi się jej pierwsze dziecko. Jak donosi magazyn „Flesz”, Kulig rozważa poród na terenie Stanów Zjednoczonych, gdzie właśnie promuje „Zimną wojnę”. Do tej decyzji miała namawiać ją Weronika Rosati, która sama zdecydowała się na urodzenie córki w Los Angeles. Dzięki temu jej pociecha Elizabeth otrzymała podwójne obywatelstwo. Informację miał potwierdzić w rozmowie z „Fleszem” jeden ze znajomych Joanny.

– Obie ostatnio długo o tym rozmawiały. Weronika bardzo namawiała Joasię do podjęcia tej decyzji.

Niezależnie od decyzji Kulig trzymamy kciuki za aktorkę i życzymy wszystkiego dobrego.

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Kulig zaśpiewała na festiwalu w Stanach Zjednoczonych.

RadioZET.pl/MF