Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Joanna Kulig urodziła

20.02.2019 11:56

W październiku potwierdzona została informacja, że Joanna Kulig spodziewa się dziecka. Gwiazda „Zimnej wojny” miała urodzić przed końcem 2018 roku. Teraz wiemy, że aktorka jest już po porodzie.

Joanna Kulig urodziła fot. Invision/Invision/East News

Joanna Kulig to obecnie najpopularniejsza na świecie polska aktorka. Fantastyczne kreacje w „Idzie” oraz „Zimnej wojnie” otworzyły jej drogę na hollywoodzkie salony. Aktorka zbiera doskonałe recenzje, otrzymuje kolejne propozycje, znalazła się również w gronie gwiazd promowanych przez jedną z największych światowych agencji aktorskich. Jednak to nie kariera była w ostatnim czasie jej priorytetem. Na początku października potwierdziła się informacja, że Joanna oraz jej mąż, reżyser Maciej Bochniak, spodziewają się dziecka.

ZOBACZ: Joanna Kulig na okładce polskiego "Vogue"

Joanna Kulig urodziła fot. Rex Features/East News

Joanna Kulig urodziła

Według doniesień prasowych polska gwiazda zdecydowała się na poród w USA, w jednej z najlepszych klinik położniczych, w której na świat przychodziły między innymi dzieci Beyonce czy Weroniki Rosati. Fani Kulig mogą już składać gratulacje, ponieważ na świat przyszło jej pierwsze dziecko. Aktorka została szczęśliwą mamą. Informację o narodzinach potwierdził w rozmowie z „Super Expressem” Piotr Dzięcioł, producent filmowy przebywający w Los Angeles.

– Joasia urodziła kilka dni temu – poinformował lakonicznie.

Serdecznie gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom, a ich nowo narodzonemu dziecku życzymy dużo zdrowia. Kto wie, może w przyszłości również wybierze karierę w branży filmowej. Mamy również nadzieję, że Joanna będzie mogła pojawić się na tegorocznej gali rozdania Oscarów i kibicować „Zimnej wojnie”, która otrzymała aż trzy nominacje.

RadioZET.pl/MF

Oceń