Zamknij

Joanna Kulig w „Szansie na sukces”. Tak wyglądała jako nastolatka

Redakcja
02.07.2018 16:43
Joanna Kulig
fot. YouTube

Joanna Kulig jest jedną z popularniejszych obecnie polskich aktorek. Film „Zimna wojna”, który dostał nagrodę w Cannes, zwrócił na nią uwagę mediów z całego świata. Kulig oceniana jest bardzo pochlebnie. Mało kto wie, że swoją karierę zaczynała już jako nastolatka. Debiutowała w „Szansie na sukces”.

Czy Joanna Kulig, kiedy po raz pierwszy stanęła na małej scenie programu prowadzonego przez Wojciecha Manna, przypuszczała w ogóle, że jej życie i kariera potoczą się w dobrą stronę? 36-letnia gwiazda ma dziś za sobą wiele świetnych ról – zarówno serialowych, jak i na dużym ekranie.

Grę aktorską zaczęła w roku 2006. Pojawiła się wtedy w „Pensjonacie pod różą”. Potem były „Ekipa”, „Czas honoru”, czy „Teraz albo nigdy”. Wtedy już grała w filmach takich jak „Środa, czwartek rano” z 2007 roku, „I love you so much” z 2009, „Milion dolarów” z 2010. Bardzo ważnym filmem był „Sponsoring” z 2011 roku, w którym wystąpiła u boku Juliette Binoche.

Mało kto wie jednak, że Joanna Kulig w show-biznesie próbowała swoich sił dużo wcześniej. Już jako 16-latka pojawiła się w programie „Szansa na sukces”. Było to w 1998 roku, a ona wykonała wtedy piosenkę Grzegorza Turnaua i zwyciężyła odcinek. Potem wystąpiła w wielkim finale, gdzie zdobyła trzecie miejsce. O zwycięstwo próbowała walczyć jeszcze raz – w 2001 roku.

Obydwa występy możecie zobaczyć poniżej.

Joanna Kulig w „Szansie na sukces”

RadioZET.pl/SA