Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Joanna Kulig opuszcza Hollywood. „Los Angeles jest jak scenografia”

19.03.2019 12:34

Wielu fanów Joanny Kulig zastanawiało się, czy po spektakularnym sukcesie „Zimnej wojny” aktorka postanowi zamieszkać na stałe w Los Angeles. Tymczasem, jak dowiedział się „Dobry Tydzień”, aktorka planuje jak najszybciej wrócić do Polski.

Joanna Kulig opuszcza Hollywood. „Los Angeles jest jak scenografia” fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Joanna Kulig to aktorka, która dzięki doskonałej kreacji w „Zimnej wojnie” weszła do pierwszej ligi światowego aktorstwa. Dość powiedzieć, że jej talentem zachwycali się Steven Spielberg, Brad Pitt czy Natalie Portman, a jej twarz pojawiała się na okładkach prestiżowych magazynów. Joanna promowała „Zimną wojnę”, będąc w zaawansowanej ciąży i postanowiła, że jej dziecko przyjdzie na świat w Los Angeles. Pojawiły się spekulacje, że Kulig nie ma zamiaru wracać do kraju i maksymalnie wykorzystać popularność, jaką zyskała w Hollywood. Okazuje się jednak, że prawda jest zupełnie inna.

Joanna Kulig wraca do Polski

Joanna Kulig nie ukrywała, że pobyt w USA to wspaniała przygoda, ale nie zachłysnęła się amerykańskim stylem życia.

– Los Angeles jest jak scenografia. Fajnie wygląda na filmach, ale na żywo? Domy są kartonowe. Gdy zostaję sama, boję się, że ktoś uderzy raz pięścią w nasze drzwi i je rozwali – opowiadała w wywiadzie dla „Vogue”.

ZOBACZ: Joanna Kulig otrzyma obywatelstwo USA?

Joanna Kulig fot. Invision/Invision/East News

Jak informuje „Dobry Tydzień”, polska aktorka zdecydowała się na powrót do kraju i chce to zrobić jak najszybciej. Już latem ma rozpocząć pracę na planie nowego filmu, w który zaangażowany jest również jej mąż Maciej Bochniak. Kulig ma między innymi jeździć konno i strzelać, pojawi się więc w zupełnie nowej odsłonie. Jak wyznała w rozmowie z „Dobrym Tygodniem”:

– Nie mam zamiaru zostawać (w Los Angeles – przyp. red.), nie czuję takiej potrzeby. W wieku 36 lat, z ułożonym życiem rodzinnym, mając wspaniałego męża, który mnie bardzo wspiera, czuję się bezpiecznie.

Nie możemy doczekać się powrotu polskiej gwiazdy do naszego kraju. Mamy jednak nadzieję, że Hollywood nie zapomni o Joannie Kulig.

Zagłosuj

Czy sądzisz, że Joanna Kulig powinna wracać do Poslki?

RadioZET.pl/plotek.pl/MF

Oceń