Zamknij

Joanna Kurowska narzeka na domowy budżet przez koronawirusa: "Jest kiepściutko"

Sylwia Wamej
29.05.2020 14:06
Joana Kurowska narzeka na domowy budżet przez koronawirusa: " Jest kiepściutko"
fot. Tricolors/ East news

Joanna Kurowska jak większość aktorów w Polsce jest bez pracy z powodu koronawirusa. Gwiazda znana z takich seriali jak m.in. "O mnie się nie martw", i "Świat według Kiepskich" w rozmowie z Plejada.pl nie ukrywa, że pandemia odbiła się negatywnie na jej domowym budżecie. Na szczęście aktorka ma odłożone oszczędności.

Joanna Kurowska o domowym budżecie: "Jest kiepściutko"

Joanna Kurowska tak jak gwiazdy serialowe czy filmowe od marca nie ma pracy, choć powoli sytuacja w tym obszarze zmienia się. Odmrażanie gospodarki powoduje, że już niedługo ekipy filmowe oraz serialowe wrócą na plan zdjęciowy.

Joanna Kurowska w rozmowie z serwisem Plejada.pl zdradziła, że pandemia koronawirusa negatywnie odbiła się na jej domowym budżecie. Jak dodała, korzysta z oszczędności, które przecież powoli też się skończą.

"Jestem bez pracy już trzy miesiące i jestem mocno zaniepokojona tą sytuacją. Jeśli chodzi o budżet domowy, to jest kiepściutko, ja na szczęście byłam dosyć przezorna i jakieś oszczędności z kupki uzbieranej są, ale to nie może trwać w nieskończoność. Najgorsze jest to, że słyszymy głosy, że ma być druga fala i powrót zachorowań. Nie wiadomo nawet, czy jak otworzą teatry, to czy ludzie będą mieli pieniądze na bilety, bo dużo ludzi przecież nie pracuje" - wyznała Joanna Kurowska.

Gwiazda, choć wolałaby już wrócić do aktorskich zajęć, zdradziła, czym ewentualnie mogłaby się zająć.

"Mogłabym pisać, bo ja dobrze piszę. Tylko nie wiem, czy byłby na to zbyt. Myślę, że poradziłabym sobie dziennikarsko"  - przyznała.

Joanna Kurowska wróci niedługo na plan "O mnie się nie martw"?

Niewykluczone, że Joanna Kurowska niedługo wróci na plan serialu "O mnie się nie martw".

"Szykują się plany jakieś powrotu na plan "O mnie się nie martw". Słyszałam już, że będziemy mieć testy na koronawirusa. Mam nadzieję, że nie jestem nosicielem i wrócę bez problemu. Nie znam jeszcze szczegółów, ale chyba około 8 czerwca może wrócimy na plan. Staram się nie mieć czarnych myśli" - powiedziała Kurowska.

Zagłosuj

Jesteś zadowolony/a ze swoich zarobków?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZEt.pl/Plejada.pl/SW