Zamknij

Joanna Liszowska bez makijażu i z siwymi odrostami. Pokazała naturalne zdjęcie

Patrycja Chudolińska
31.03.2020 15:52
Joanna Liszowska
fot. Instagram/@joannaliszowskaofficial

Joanna Liszowska postanowiła pochwalić się naturalnym zdjęciem z domowej kwarantanny. Gwiazda promuje akcję #zostańwdomu. Podkreśla, że nie wybiera się nawet do fryzjera, a siwiejącymi odrostami po prostu się nie przejmuje.

Joanna Liszowska, podobnie jak reszta gwiazd, dzieli się relacją z domowej kwarantanny. W związku z koronawirusem w Polsce władze ograniczyły możliwość wychodzenia. Od 1 kwietnia będzie można wychodzić samemu tylko w uzasadnionej potrzebie, np. do sklepu i apteki. Przy każdym wyjściu należy zachować odstęp 2 metrów od drugiej osoby, a osoby poniżej 18. roku życia mogą wychodzić jedynie w towarzystwie dorosłego opiekuna.

Podjęto decyzję o zamknięciu m.in. salonów kosmetycznych, tatuażu oraz fryzjerskich. Joanna Liszowska nie musi się tym jednak przejmować. Niedawno podzieliła się zdjęciem, na którym pokazała siwe odrosty. Jej fani podkreślają, że w tak naturalnym wydaniu wciąż wygląda olśniewająco.

Joanna Liszowska na naturalnym zdjęciu bez makijażu

Aktorka "Przyjaciółek" zaprezentowała fanom, jak spędza kwarantannę. Uwagę internautów zwrócił przede wszystkim brak makijażu i siwe włosy.

- Hej, hej! I jak wasz kolejny dzień? Przesyłam z kanapy tyle pozytywnej energii, ile tylko potrafię. Dzisiaj rześki, ale piękny dzień. Uśmiechu kochani! (...) Tak, tak, siwe. So what? - napisała gwiazda pod zdjęciem.

Jedna z internautek zauważyła, że aktorka niedawno zrobiła sobie paznokcie. Joanna Liszowska tłumaczy jednak, że wykonała je własnoręcznie w domu.

Podoba wam się Joasia w takim wydaniu?

RadioZET.pl/PCh