Zamknij

Joanna Liszowska rozwodzi się z Olą Serneke. Przed ślubem podpisała intercyzę

Maciej Friedrich
24.05.2019 11:38
Joanna Liszowska rozwodzi się z Olą Serneke. Przed ślubem podpisała intercyzę
fot. Mateusz Jagielski/East News

Jak dowiedział się „Super Express”, Joanna Liszowska rozwodzi się z Olą Serneke. Związek polskiej aktorki i szwedzkiego biznesmena miał zakończyć się dużo wcześniej, a pozew rozwodowy trafił do sądu pod koniec 2018 roku.

Joanna Liszowska jest obecnie jedną z najpopularniejszych aktorek filmowych i serialowych. Na ekranach zadebiutowała w 2001 roku w serialu „Szpital na perypetiach”. Od tamtej pory mogliśmy oglądać ją w wielu filmach i serialach, przez wiele lat była również uważana za jedną z najseksowniejszych polskich aktorek. Magazyn „Playboy” umieszczał ją na okładce dwukrotnie. Od 2012 roku Liszowska jest gwiazdą popularnego serialu „Przyjaciółki”. Była również uczestniczką kilku programów telewizyjnych, w tym „Tańca z gwiazdami”, „Twoja twarz brzmi znajomo” oraz „Jak oni śpiewają”.

Prywatnie Joanna od 2009 roku związana jest ze szwedzkich milionerem Olą Serneke. Para pobrała się w lipcu 2010 i wychowuje dwie córki: Emmę i Stellę. W mediach kilkukrotnie pojawiały się plotki o kryzysie w związku aktorki i biznesmena. Jak dowiedział się „Super Express”, małżonkowie postanowili się rozstać, a do sądu wpłynął pozew rozwodowy.

Joanna Liszowska i Ola Serneke się rozwodzą

Według doniesień „Super Expressu” Liszowska i Serneke są w trakcie rozwodu. Pozew miał zostać złożony już w zeszłym roku.

– Były wcześniejsze terminy, nie ma zaplanowanych kolejnych rozpraw. Wyrok w sprawie nie zapadł – czytamy w dzienniku.

ZOBACZ: Michał Wiśniewski skomentował swój rozwód: „Teraz pora na męża”

Powodem rozstania pary ma być konflikt priorytetów. Liszowska pragnie skupić się na karierze w Polsce, z kolei Ola planuje dalej rozwijać doskonale prosperujący w Szwecji biznes.

– Od dłuższego czasu Joanna mieszka w Polsce, a jej córeczki chodzą tutaj do szkoły i przedszkola. I choć nigdy tego nie potwierdziła, to wszystko wskazuje na to, że w jej związku nie dzieje się najlepiej – zdradziła osoba z otoczenia aktorki.

Liszowska przed ślubem podpisała intercyzę. Serneke ma jednak płacić alimenty na córki oraz otworzyć dla nich fundusz powierniczy, którym Liszowska będzie zarządzać, dopóki dziewczynki nie skończą 21 lat.

Joanna Liszowska

RadioZET.pl/MF