Zamknij

Joanna Liszowska pokazała zdjęcie w prostych włosach. Jak na tę zmianę zareagowali fani?

Sylwia Wamej
15.01.2020 14:56
Joanna Liszowska
fot. Viphoot/East News

Joanna Liszowska lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Gwiazda "Przyjaciółek", której znakiem rozpoznawczym jest burza blond loków, tym razem pokazała się w prostej fryzurze. Jak wygląda?

Joanna Liszowska pokazała zdjęcie z prostymi włosami. Jak wygląda?

Joanna Liszowska jest właścicielką burzy blond loków, które nosi od lat. Gwiazda 'Przyjaciółek" lubi jednak od czasu do czasu pobawić się swoim wizerunkiem. Tym razem pokazała na Instagramie prostą fryzurę z grzywką, w której wygląda zupełnie inaczej.

Jak się okazuje, również i w takiej fryzurze podoba się swoim wielbicielom. Ci pod zdjęciem nie szczędzą jej komplementów. "Ładnie pani z tą grzywką", "pani Asiu, jest pani piękna w każdej fryzurze", "jaka grzywa, pięknie", "cud miód" - piszą fani.

Joanna Liszowska: Ile ma dzieci?

Joanna Liszowska jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Na swoim koncie ma mnóstwo ciekawych ról filmowych i serialowych. Aktualnie widzowie mogą ją oglądać w serialu "Przyjaciółki". Prywatnie Joanna Liszowska jest mamą dwóch córek: Emmy i Stelli. Joanna Liszowska jest rozwiedziona ze szwedzkim milionerem, Olą Serneke.

Zagłosuj

Lubisz chodzić do fryzjera?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW