Zamknij

Joanna Liszowska przeszła totalną metamorfozę. W nowej fryzurze jest nie do poznania

Judyta Wanicka
19.11.2019 17:27
Joanna Liszowska
fot. VIPHOTO/East News

Joanna Liszowska pokazała się w nowej fryzurze na salonach. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" ma teraz włosy do ramion i prostą grzywkę. Zmieniła również kolor włosów na platynowy blond. Fani są pod wrażeniem najnowszej metamorfozy Joanny Liszowskiej. Jak Debbie Harry - komentują jej odmieniony look.

Joanna Liszowska ma nową fryzurę. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" od zawsze miała na głowie burzę złocistych loków i tylko od czas u do czasu eksperymentowała z ich długością. Kilka miesięcy temu aktorka zdecydowała się radykalnie odmienić swój wygląd - skróciła włosy do ramion i zafundowała sobie najmodniejsze cięcie sezonu - fryzurę long bob. Teraz Joanna Liszowska zaskoczyła fanów kolejną spektakularną zmianą. 

Joanna Liszowska ma fryzurę z grzywką

Joanna Liszowska pojawiła się na Gali Kobieca & Męska Marka Roku 2019 w zupełnie nowym wydaniu. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda na dobre pożegnała się z burzą złocistych loków, bo ponownie zaprezentowała się we włosach do ramion z wystrzępioną grzywką. Zmianie uległ również kolor włosów. Aktorka ma teraz na głowie bardzo jasną, prawie białą platynę.

Nowa fryzura Joanny Liszowskiej ogólnie spodobała się jej fankom. Nie brakowało jednak komentarzy, że gwiazda wygląda obecnie mało naturalnie, jakby miała na głowie perukę. Padły też porównania do innych gwiazd showbiznesu. Fani stwierdzili, że Joanna Liszowska w nowej fryzurze do złudzenia przypomina Izabellę Scorupco lub Debbie Harry z zespołu Blondie.

RadioZET.pl/jw