Zamknij

Joanna Liszowska zmieniła fryzurę i jest nie do poznania! Fani myśleli, że to Izabella Scorupco

Judyta Wanicka
12.09.2019 13:53
Joanna Liszowska
fot. VIPHOTO/EASTNEWS

Joanna Liszowska pochwaliła się nową fryzurą. Aktorka ścięła burzę złotych loków i ma teraz długie, proste włosy z grzywką. Pierwsze zdjęcie odmienionej Joanny Liszowskiej trafiło już na Instagram. Nową fryzurę gwiazdy skomentowały m.in. Anna Dereszowska i Katarzyna Zielińska.

Joanna Liszowska ma nową fryzurę! Gwiazda "Przyjaciółek" od początku kariery miała na głowie burzę złocistych loków i tylko od czas u do czasu eksperymentowała z ich długością. Kilka miesięcy temu aktorka zdecydowała się radykalnie odmienić swój wygląd - skróciła włosy do ramion i zafundowała sobie najmodniejsze cięcie sezonu - fryzurę long bob. Teraz Joanna Liszowska zaskoczyła fanów kolejną spektakularną zmianą. 

Joanna Liszowska ma nową fryzurę. Pokazała zdjęcie

Joanna Liszowska opublikowała zdjęcie, na którym wygląda zupełnie inaczej niż dotychczas. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda na dobre pożegnała się z lokami. Na najnowszej fotografii widzimy ją w długich, wyprostowanych włosach i modną w tym sezonie wystrzępioną grzywką.

Pod postem Joanny Liszowskiej pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów. Większość internautów pozytywnie oceniło metamorfozę aktorki, choć nie brakowało głosów, że gwiazda wygląda mało naturalnie, jakby miała na głowie perukę. Padły też porównania do innych gwiazd filmu. Fani stwierdzili, że Joanna Liszowska w nowej fryzurze do złudzenia przypomina Izabellę Scorupco.

Gwiazdy zachwycone nową fryzurą Joanny Liszowskiej

Na pewno nowa fryzura Joanny Liszowskiej spodobała się znanym koleżankom aktorki - Annie Dereszowskiej, Katarzynie Zielińskiej i Agnieszce Sienkiewicz.

O ja pierdykam!!! Ależ niesamowicie wyglądasz! - napisała zachwycona Anna Dereszowska.

Ooooo tak Cię lubię najbardziej - skomentowała Katarzyna Zielińska.

Pod wrażeniem przemiany Liszowskiej są również Ola Szwed i Katarzyna Skrzynecka. Trzeba przyznać, że nowa fryzura zmieniła aktorkę nie do poznania! 

Zagłosuj

Podoba ci się nowa fryzura Joanny Liszowskiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw