Zamknij

Joanna Mazur zdradziła, komu będzie kibicować w "Tańcu z gwiazdami". "Życzę mu odwagi"

Patrycja Chudolińska
28.01.2020 11:03
Joanna Mazur
fot. Instagram/mazurstawicki_t11_runningpair

Joanna Mazur zdradziła, za kogo trzyma kciuki w rozpoczynającej się niedługo 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Finalistka programu nie może doczekać się pierwszych występów swojego faworyta.

Joanna Mazur wygrała 9. edycję "Tańca z gwiazdami"

Joanna Mazur wygrała 9. edycję programu "Taniec z gwiazdami". Taneczne show Polsatu na zawsze pozostanie dla niej niezapomnianą przygodą. Lekkoatletka urodziła się z dystrofią plamki żółtej, przez co w wieku 13 lat całkowicie utraciła wzrok. Niepełnosprawność nie przeszkodziła jej jednak zwyciężyć tanecznej konkurencji.

W nadchodzącej edycji na parkiecie znów pojawi się niepełnosprawny uczestnik. Sportowiec Sylwester Wilk zaledwie pół roku temu stracił prawą nogę w wypadku. To właśnie za niego Joanna Mazur trzyma mocno kciuki.

Joanna Mazur kibicuje niepełnosprawnemu uczestnikowi

Joanna Mazur wspomina swój udział w "Tańcu z gwiazdami". Przyznaje, że rywalizacja z osobami w pełni sprawnymi nie jest łatwa, jednak pokłada duże nadzieje w Sylwestrze.

Decydując się na udział w takim programie, Sylwester na pewno miał świadomość, że będzie rywalizował z osobami całkiem sprawnymi. Często my, osoby niepełnosprawne, budujemy sobie w głowach, że jesteśmy problemem przez tę niepełnosprawność. A przecież jesteśmy częścią społeczeństwa i taki program może pokazać innym, że niepełnosprawność nie odbiera nam szansy na realizację celów i marzeń! (...) Trzymam za niego kciuki i jestem pewna, że świetnie poradzi sobie na parkiecie. Życzę mu odwagi i determinacji. I niech się nie poddaje, jeśli coś mu nie będzie wychodzić, bo to zdarza się każdemu - wyjaśniła w rozmowie z "Faktem".

Myślicie, że Sylwester Wilk, podobnie jak Joanna Mazur, podbije serca widzów?

Zagłosuj

Lubisz oglądać "Taniec z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh