Zamknij

Joanna Moro: Zatrudnienie opiekunki do dziecka to błąd. Wsadziła kij w mrowisko?

29.06.2020 11:42
Joanna Moro
fot. Viphoto/ East News

Joanna Moro kilka miesięcy temu doczekała się narodzin ukochanej córeczki. Jako mama jest już bardziej doświadczona niż z pierwszym czy drugim dzieckiem i przyznaje, że chce teraz w pełni cieszyć się opieką nad małą Ewą.

Joanna Moro niedawno powitała na świecie swoje trzecie dziecko - córeczkę Ewę. Aktorka bardzo cieszy się tym faktem i z nostalgią przyznaje, że czas płynie tak szybko, że dzieci rosną nie wiadomo kiedy. Zajmując się Jeremim korzystała z pomocy opiekunki, bo pracowała na planie "Anny German". Teraz przyznaje, że sama chce skupić na opiece nad córeczką, by móc się maleństwem nacieszyć. W rozmowie z Super Expresem gwiazda stwierdziła wprost: "Nie zatrudnię opiekunki". Daje się zauważyć, że aktorka żałuje, że sama nie mogła zajmować się synkiem. Teraz nie popełni błędu i niani nie zatrudni.

Joanna Moro: Nie zatrudnię opiekunki

Ewa jest trzecim dzieckiem aktorki, co - zdaniem wielu rodziców - często przekłada się na styl opieki nad dzieckiem. Nie pierwsze, a kolejne dzieci, pozwalają opiekować się bardziej świadomie, bez tylu stresów i po prostu na luzie. Być może dlatego Joanna Moro też nie chce sobie tego odmówić.

"Nie zatrudnię opiekunki. Gdy urodziłam Jeremiego, musiałam zostawiać go malutkiego i jechać na plan „Anny German”. Teraz więc chcę się nacieszyć Ewunią" - zdradza Super Expressowi. A znajoma gwiazdy dodaje, że Joanna do teatru wraca dopiero we wrześniu, ale jeśli nie będzie mogła sama zająć się córeczką, to chętnie zadanie to przejmie jej mama. Niedawno Moro zauważyła, że czas mija bardzo szybko i dzieci błyskawicznie dorastają. Jak widać, teraz chce wykorzystać te chwile maksymalnie.

Ciekawe, co na takie wyznanie Joanny Moro powiedziałyby gwiazdy, które nie mają nic przeciwko korzystaniu z pomocy niani. Przecież nie zawsze da się pogodzić obowiązki zawodowe (albo w ogóle je odłożyć na bok) z macierzyństwem. Na przykład Małgorzata Rozenek-Majdan zaledwie trzy tygodnie temu urodziła, a już musiała wrócić na plan "Projektu Lady". Ona jednak przyznaje, że wraz z Mężem Radosławem Majdanem i synkami zamieszkali w pałacyku, w którym nagrywane są odcinki show, po to, by mieć więcej czasu dla małego Henia.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS