Zamknij

Joanna Moro całkiem nago i z różowymi włosami. Internauci: "Niech się pani ubierze"

02.07.2020 14:58
Joanna Moro
fot. Instagram/@/joannamoro.official

Joanna Moro spędza pierwsze tygodnie wakacji na mazurach. Teraz aktorka pokazała odważne, nagie zdjęcie zaledwie pół roku po trzecim porodzie. Internauci zachwycają się figurą gwiazdy.

Joanna Moro jest jedną z tych gwiazd, które nie wstydzą się swojego ciała i chętnie odsłaniają je do zdjęć. Aktorka często podkreśla swój bliski kontakt z naturą, publikuje zdjęcia w bikini i topless. Ostatnie dni Joanna spędza nad polskimi jeziorami razem z rodziną. Gwiazda seriali "Barwy szczęścia" i "Anna German" postanowiła zrobić sobie nagie zdjęcie nad wodą.

- Poranny rytuał - dodała w opisie pod fotografią. Joanna Moro zapozowała bez ubrań na zielonym ręczniku na pomoście nad mazurskim jeziorem.

Zobacz także: Joanna Moro nago w zaawansowanej ciąży. Internauci: "Przesada"

Joanna Moro nago. Pokazała odważne zdjęcie po trzecim porodzie

Zdjęcie Joanny Moro natychmiast przykuło uwagę internautów. Większość obserwatorów aktorki bardzo pozytywnie zareagowało na fotografię.

- Piękna.

- Takiej to dobrze.

- Niezła figura, tak szybko po 3. ciąży.

W komentarzach pod zdjęciem pojawiły się jednak także sugestie, że gwiazda powinna się ubrać, żeby się nie przeziębić.

- Niech się pani ubierze.

Joanna Moro nie reaguje jednak na tego typu zaczepki. To nie pierwszy raz, gdy gwiazda pozuje topless lub całkiem nago. Także w zaawansowanej ciąży zdecydowała się zapozować do rozbieranej sesji nad morzem. Aktorka znana z hitowych seriali TVP "Anna German" i "Blondynka" jest mamą trójki dzieci. Najmłodsza Ewa przyszła na świat pod koniec stycznie bieżącego roku. Fani podziwiają, że mimo tak krótkiego czasu od porodu, Joanna Moro wróciła już do dawnej formy i smukłej sylwetki.

Podoba wam się zdjęcie Joanny Moro?