Zamknij

Joanna Moro jest w ciąży? Gwiazda bardzo chce mieć córeczkę

Sylwia Wamej
10.07.2019 11:05
Joanna Moro
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Joanna Moro jest w ciąży? Według doniesień kolorowej prasy aktorka już wkrótce zostanie mamą po raz trzeci.  Aktorce, która jest mamą dwóch chłopców podobno marzy się córeczka.

Joanna Moro jest w trzeciej ciąży?

Joanna Moro po raz trzeci zostanie mamą? Jak donosi "Show" gwiazda i jej mąż Mirosław Szpilewski po raz trzeci zostaną rodzicami. Para wychowuje już dwójkę chłopców:  Mikołaja i Jeremiego. Według doniesień "Show" tym razem aktorka nie chce łączyć pracy i macierzyństwa. Zamierza zrobić sobie odpoczynek od planów zdjęciowych i skupić się na opiece nad maluszkiem. Gwieździe podobno marzy się dziewczynka. "Marzy, by tym razem w jej brzuchu rosła dziewczynka" - czytamy w "Show".

Joanna Moro starała się o dziecko od dłuższego czasu

Jak donosi magazyn, aktorka dostałą ciekawą propozycję roli w zagranicznej produkcji. Niewykluczone, że zrezygnuje jednak z fińsko-litewskiego filmu. "O upragnione dziecko starała się już od jakiegoś czasu, nie zważając na to, czy błogosławiony stan skomplikuje jej plany, czy nie" - donosi magazyn. Według magazynu Joanna jest w pierwszym trymestrze ciąży i czuje się świetnie. Sama aktorka póki co nie potwierdziła informacji na temat ciąży. Jej Instagram przepełniony jest ostatnio radosnymi zdjęciami, na których gwiazda beztrosko odpoczywa.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ Show