Zamknij

Joanna Moro karmi piersią na plaży. Gwiazda "Anny German" pokazała odważny kadr [FOTO]

10.08.2020 13:34
Joanna Moro karmi piersią na plaży. Gwiazda "Anny German" pokazała odważny kadr [FOTO]
fot. Viphoto/ East News

Joanna Moro w styczniu tego roku po raz trzeci została mamą. Gwiazda chętnie pokazuje czułe kadry z małą Ewą w roli głównej. Tym razem zaprezentowała, jak karmi piersią na plaży. Gwiazda wymieniła też zalety naturalnego karmienia.

Joanna Moro pokazała, jak karmi piersią na plaży [FOTO]

Joanna Moro w styczniu tego roku razem z mężem - Mirosławem Szpilewskim przywitała na świecie trzecie dziecko - córeczkę Ewę. Gwiazda chętnie publikuje kadry z maleńką córeczką w roli głównej. Chętnie też podkreśla, jak wiele zalet ma karmienie piersią. Nie inaczej było i tym razem. Gwiazda "Anny German" pokazała, jak karmi swoją córeczkę piersią na plaży. Aktorka wymieniła też plusy naturalnego karmienia.

Wiecie , ze wczoraj właśnie skończył się 20 światowy tydzień karmienia piersią!
My się karmimy, przytulamy, dotykamy, śmiejemy i patrzymy sobie w oczy - najpiękniejsza więź matki z dzieckiem ...
Jest tyle zalet karmienia piersią... Taka symbioza dwóch organizmów" - podkreśliła gwiazda.

Joanna Moro prywatnie: Ile dzieci ma gwiazda "Anny German"?

Trzeba przyznać, że fotografia opublikowana przez Joannę Moro jest odważna, jednak fankom podoba się i chętnie dzielą się w komentarzach swoimi doświadczeniami związanymi z karmieniem piersią. Niestety, nie wszystkie mamy mają pozytywne doświadczenia z karmieniem. Niektóre kobiety piszą o bólu i dyskomforcie związaną z tą czynnością.

Joanna Moro prywatnie jest szczęśliwą żoną Mirosława Szpilewskiego i mamą trójki dzieci: dwóch synów: Mikołaja i Jeremiego oraz córeczki Ewy.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl