Zamknij

Joanna Moro karmi piersią w saunie. Gwiazda pokazała naturalne zdjęcie [FOTO]

Sylwia Wamej
08.06.2020 09:42
Joanna Moro karmi piersią w saunie. Gwiazda pokazała naturalne zdjęcie [FOTO]
fot. Viphoto/ East News

Joanna Moro pod koniec stycznia tego roku po raz trzeci została mamą. Gwiazda od tamtego momentu chętnie zamieszcza  na Instagramie kadry z malutką Ewą. Tym razem pokazała zdjęcie, na którym karmi małą w saunie.

Joanna Moro pokazała, jak karmi córkę w saunie [FOTO]

Joanna Moro kilka miesięcy temu po raz trzeci została mamą. Gwiazda "Anny German" chętnie pokazuje w sieci wspólne zdjęcia z małą Ewą. Tym razem zaprezentowała fanom serię fotografii z sauny, na których m.in. karmi córeczkę. Naturalna gwiazda zachwyca się też dobrodziejstwami sauny.

"Uwielbiamy rosyjska banie !!! A Wy? Jakie sauny lubicie ? Bo choć jestem morsem - to w gruncie rzeczy tak jak każdy uwielbiam ciepełko, a jeszcze jak są „wieniki” z brzozy czy dębu !!! I mąż Cię tak fajnie „wychłosta” to już w ogóle bajka ; samo zdrowie" - napisała Joanna Moro.

Joanna Moro prywatnie. Ile ma dzieci?

Joanna Moro chętnie na swoim Instagramie prezentuje zdjęcia aktywności sportowych, w tym m.in. morsowanie. Gwiazda jest wielką fanką lodowatych kąpieli i nie zrezygnowała z nich, nawet gdy była w ostatniej ciąży.

Prywatnie Joanna Moro jest żoną Mirosława Szpilewskiego, z którym ma trójkę dzieci - synów: Mikołaja i Jeremiego i córeczkę Ewę.  Zawodowo największą popularność przyniosła Joannie Moro rola w serialu  "Anna German", w którym zagrała tytułową bohaterkę. Widzowie mogli też oglądać Moro w takich produkcjach, jak m.in. "Ojciec Mateusz", "Na dobre i na złe" oraz "Blondynka".

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl