Zamknij

Joanna Moro kompletnie nago nad wodą. Internauci zmieszani: "Takie zdjęcia to przesada"

14.06.2021 15:56
Joanna Moro
fot. Damian Klamka/East News

Joanna Moro opublikowała zdjęcie, którym wywołała niemałe zamieszanie w komentarzach. Aktorka znana z polskich seriali pokazała się całkiem nago. Część osób zachwala jej naturalne zdjęcie, inni natomiast nie są zadowoleni z tego, że odsłania tak dużo.

Joanna Moro to aktorka znana z wielu popularnych polskich seriali. Sławę przyniosła jej rola w "Annie German", pojawiła się także w "Blondynce" i "Barwach szczęścia". Oprócz pracy na planie, gwiazda skupia się na działalności w mediach społecznościowych. Chętnie dzieli się na Instagramie kulisami prywatności oraz życia zawodowego. Tym razem zwróciła uwagę fanów zdjęciami i nagraniem z Warmii.

- Zawsze, kiedy morsuję, mam uśmiech od ucha do ucha. Dobrego poniedziałku. Z dystansem! - dodała Joanna Moro w opisie. Aktorka pokazała, jak morsuje w wodzie zupełnie naga. Biust zasłoniła jedynie ręką. Opublikowane odważne kadry spotkały się z różnymi reakcjami internautów.

Zobacz także: Joanna Moro znów wyleciała na wakacje. "Już zapomniałaś, jak krytykowałaś innych?"

Joanna Moro całkiem nago. Internauci komentują

To nie pierwszy raz, gdy Joanna Moro pokazuje tego typu odważne zdjęcia. Aktorka publikowała rozbierane fotografie także w ciąży. Gwiazda często chwali się również figurą w bikini. Mimo to część jej obserwatorów wciąż nie jest przyzwyczajona do takich widoków. Podczas gdy większość komplementuje naturalną urodę Moro, pozostali krytykują ją za odsłanianie nagiego ciała.

- Nie wyobrażam sobie takich zdjęć mojej mamy wrzucanych do sieci, gdzie wszyscy moi koledzy je widzą i komentują i nie są to miłe komentarze, zero wstydu, elementarnej przyzwoitości, liczy się tylko rozgłos, bo wiadomo - nagość zawsze się sprzeda.

- Majtek też nie masz?

- Lubię panią, ale takie zdjęcia do sieci to przesada… - czytamy w komentarzach.

Joanna Moro nie zdecydowała się odpowiedzieć na krytyczne komentarze. Co sądzicie o takich zdjęciach?