Zamknij

Joanna Moro "morsuje". Wykąpała się w lodowatej wodzie

Redakcja
12.12.2017 11:39
Joanna Moro mors
fot. Instagram

Trzeba być nie lada śmiałkiem, żeby z własnej chęci wejść do lodowatej wody. Właśnie tak co roku robią miłośnicy zimowych kąpieli z klubów "Morsa". Wśród nich jest polska aktorka Joanna Moro. Gwiazda podzieliła się właśnie krótkim wideo z niedawnego "morsowania".

Na Facebooku Joanny Moro ukazał się filmik z lodowatych kąpieli. Aktorka stoi po łydki w wodzie, w kostiumie kąpielowym, z czapką na głowie i jest gotowa, by się zanurzyć. "Dzisiaj morsujemy w klubie morsów "Bobry". Jesteśmy w Józefowie, no i mamy nowego członka naszego klubu" - opowiada Moro i od razu zachęca do wejścia w nurt rzeczki.

Okazuje się, że Moro "morsuje" nie od dziś i już wcześniej chwaliła się zdjęciami i filmikami z lodowatych kąpieli. Aktorka uważa, że jest to "najlepsze lekarstwo na zdrowie, urodę, młodość i uśmiech" - nic dziwnego, że i w tym sezonie aktywnie uczestniczy spotkaniach "morsów".

"Zimne kąpiele pozwalają na trenowanie mechanizmów naczyniowych, poprawę mechanizmów odpornościowych, trening układu krążeniowo-oddechowego. Zanurzenie w zimnej wodzie pobudza układ endokrynny, wydzielane są hormony, które wywołują uczucie komfortu i euforii" - zareklamowała zimowe kąpiele przy jednym ze zdjęć na Instagramie.

My chyba nie dalibyśmy rady się tak wykąpać.

RadioZET.pl/SA