Zamknij

Joanna Moro morsuje w zaawansowanej ciąży. Wideo mrozi krew w żyłach

Judyta Wanicka
04.11.2019 17:12
Joanna Moro
fot. Instagram:@joannamoro.official

Joanna Moro opublikowała wideo z mistrzostw w morsowaniu, w którym pokazuje, jak zanurza się w lodowatej wodzie. Aktorka jest w zaawansowanej ciąży. Mimo to nie bała się wziąć udziału w zabawie dla "prawdziwych twardzieli". Zaniepokojone fanki pytają: Czy morsowanie jest bezpieczne dla dziecka?

Joanna Moro jest w siódmym miesiącu ciąży i wkrótce powita na świecie swoje trzecie dziecko. Gwiazda serialu "Anna German" zdradziła w "Pytaniu na śniadanie", że urodzi córkę. Aktorka ma już pokaźnych rozmiarów brzuszek, lecz mimo to nie rezygnuje z aktywnego wypoczynku. Nie odmówiła sobie nawet ryzykownego hobby, jakim jest morsowanie. Joanna Moro uwielbia zanurzać się w lodowatej wodzie. Właśnie pochwaliła się zdjęciami i wideo z mistrzostw świata w morsowaniu, które odbyły się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Joanna Moro morsuje w ciąży

Joanna Moro opublikowała wideo, które mrozi krew w żyłach. Dosłownie! Aktorka wskoczyła w strój kąpielowy i zanurzyła się w zimnej wodzie po samą szyję. Zrobiła to bez grymasu, a po jej minie widać było, że taka temperatura nie powoduje u niej żadnego dyskomfortu. Mało tego, Joannie udało się pobić rekord i zdobyć medal.

Jouuu!!!! Pierwsze Mistrzostwa w Polsce w morsowaniu zaliczone i to z medalem! Dziękuje za super imprezę!!! Jestem bardzo dumna z siebie i z Was!!! Dołączyłam do super Teamu - napisała.

Pobiłam dziś dwa swoje rekordy będąc w ciąży - jeden w wodzie, drugi na scenie w Lekcjach Stepowania. Może nie wpiszą ich do Księgi Guinessa, ale ja na pewno wpiszę je na zawsze do pamięci!

Wam też życzę dużo odwagi i determinacji w życiu, słuchajcie uważnie siebie i swego organizmu. Chciałabym zaznaczyć, że wszystko odbyło się pod czujnym okiem najlepszych ratowników medycznych!

Joanna Moro skrytykowana przez fanki za morsowanie w ciąży

Fanki z niepokojem patrzą na ciężarną Joannę Moro pluszczącą się beztrosko w lodowatej wodzie. Naturalnie pojawiły się pytania, czy aby nie naraża w ten sposób życia dziecka. Niektóre internautki uznały morsowanie w zaawansowanej ciąży za głupotę.

To bezpieczne, dzieciątku nic nie będzie?

Dzieciątko chronią wody płodowe, wszystko odbyło się w konsultacji z moimi lekarzami - uspakaja Joanna Moro.

A te wyczyny nie mogą zaczekać? Głupota.

To nie są wyczyny, każdy ma głowę na karku i robi to na własną odpowiedzialność, przygotowując się się do każdej czynności - wyjaśniła aktorka.

Część fanek jednak nie dała się przekonać.

Nie chcę tu rozpocząć fali hejtu. Jednak uważam, że morsowanie w tak zaawansowanej ciąży jest już niebezpieczne. Poza tym jest też niebezpieczne dla układu moczowego, tym bardziej, że miałaś nie tak dawno z tym kłopot. Podziwiam Twoje samozaparcie oraz życzę zdrówka - napisał jedna z internautek.

Joanna Moro na początku sierpnia potwierdziła, że jest w ciąży. Będzie to trzecie dziecko aktorki i jej męża Mikołaja Szpilewskiego. W sierpniu para świętowała 11. rocznicę ślubu. Razem wychowują dwóch synów: 9-letniego Mikołaja i 6-letniego Jeremiego. 

RadioZET.pl/jw