Zamknij

Joanna Moro myśli o wyjeździe z Polski. Aktorka pożaliła się na brak pracy i pandemię

05.11.2020 17:24
Joanna Moro
fot. TRICOLORS/East News

Joanna Moro ma dość siedzenia w ponurej Polsce. Gwiazda serialu "Anna German" narzeka, że nie ma pracy, ponadto jest zmęczona pandemią i ciągłą paniką. Gwiazda już wie, gdzie byłaby szczęśliwsza. 

Joanna Moro zdobyła popularność dzięki głównej roli w serialu "Anna German", opowiadającym tragiczną historię słynnej polskiej piosenkarki. Choć potem aktorka zagrała m.in. w miniserialu "Talianka" i "Raz, jeszcze raz", żadna z produkcji nie przyniosła jej takiego sukcesu jak "Anna German". Mimo przyzwoitego warsztatu i rozpoznawalności Joanna Moro niestety nie może przebierać w ciekawych rolach. Bark ofert pracy doskwiera jej szczególnie teraz, gdy branża aktorska stanęła przez pandemię koronawirusa.

W trudnych czasach Joanna Moro postanowiła skupić się na życiu prywatnym oraz regularnym prowadzeniu mediów społecznościowych. Serialowa Anna German dała się poznać jako popularyzatorka nagości i życia zgodnego z naturą. Fani mieli już okazję oglądać serię jej nagich zdjęć, sesje z karmienia piersią czy relacje wnikliwie ukazujące domowe życie. Artystka stara się robić wszystko, żeby jej obserwatorom nie był nudno. Niestety niestandardowe podejście do wielu spraw często spotyka się z niezrozumieniem i staje się zarzewiem ostrych sporów. 

Joanna Moro topless przy dzieciach. W komentarzach burza. "Czy pani nie wstyd?" [FOTO]

Joanna Moro wyjedzie z Polski?

Gwiazda "Blondynki" nie ukrywa, że sytuacja w kraju ogarniętym pandemią i strajkami powoli ją wykańcza. Aktorka coraz bardziej myśli o lockdownie od doczesnych problemów i udaniu się w inną rzeczywistość. Jak wyznała w instagramowej relacji, w Polsce nic jej nie trzyma, a jedyne, na co może obecnie liczyć, to brak pracy i smog. Joannie Moro marzy się ucieczka na Wyspy Kanaryjskie, gdzie niedawno spędzała wakacje z rodziną. 

Jak sytuacja na Wyspach Kanaryjskich? Myślę o wyjeździe prawdę mówiąc, nic mnie tu nie trzyma oprócz chorób, stresu, paniki, braku pracy i smogu - pożaliła się swoim obserwującym.

Myślicie, że wyjedzie z kraju na dobre? 

Gwiazdor "Kiepskich" znalazł się w trudnej sytuacji finansowej. Skrytykował Marylę Rodowicz