Zamknij

Joanna Moro nago w zaawansowanej ciąży. Internauci: "Przesada"

Judyta Wanicka
07.11.2019 16:54
Joanna Moro
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Joanna Moro opublikowała nagie zdjęcia z ciążowej sesji. Gwiazda serialu "Anna German" pozuje topless na plaży będąc w siódmym miesiącu ciąży. Zdjęcia nagiej Joanny Moro z wielkim brzuchem nie wszystkim przypadły do gustu. Pojawiło się sporo krytycznych komentarzy.

Joanna Moro jest w siódmym miesiącu ciąży i wkrótce powita na świecie swoje trzecie dziecko. Wiadomo już, że będzie to dziewczynka. Gwiazda serialu "Anna German" mimo pokaźnego brzuszka, nie rezygnuje z aktywnego wypoczynku. Nie odmówiła sobie nawet ryzykownego hobby, jakim jest morsowanie. Joanna Modo pokazała, jak zanurza się w lodowatej wodzie będąc w zaawansowanej ciąży. Część fanek skrytykowało wyczyny aktorki. Podobna reakcję wywołala także jej naga sesja ciążowa, którą pochwaliła się na Instagramie. Zniesmaczone fanki komentują: Zdejmij kobieto jeszcze majtki.

Joanna Moro pozuje nago w ciąży

Ciężarna Joanna Moro dołączyła do grona gwiazd, które zafundowały sobie nagą sesję ciążową. Niedawny podobne zdjęcia mogliśmy oglądać na profilach Joanny Krupy i Pauli Tumali. 34-letnia gwiazda "Anny German" pozuje topless na plaży. Jest całkowicie naturalna, a zdjęcia nie są wystudiowane.

Kochani, wiele kobiet i (mężczyzn tez) wstydzi się swojego ciała, są niezadowoleni z niektórych części ciała, chcą je zmieniać chirurgicznie lub chowają je, ukrywają. Piszę o tym i daję kilka zdjęć odkrywających naturę, bo myślę jak ważne jest, żebyśmy zaakceptowali i pokochali siebie takimi jakimi jesteśmy. Nie sugerowali się pięknem lub wzorcem innych, tylko czerpali inspiracje do odnajdywania własnej drogi, szczęścia i piękna - przekonuje Joanna Moro.

Każdy z nas jest inny, inaczej postrzega piękno, ma inna estetykę, inne potrzeby - bądźmy tolerancyjni względem siebie też. Nie wstydźmy się siebie, takimi jakim jesteśmy!

Ja uwielbiam żywioł wody, jego bezkompromisowość i siłę. W wodzie czuję się wolna, lekka, czuję się częścią tego żywiołu. Lubię się zupełnie zjednać z tonią wody bez żadnych ograniczeń! - wyznaje.

Zdjęcia nagiej Joanny Moro w ciąży nie wszystkim obserwatorom przypadły do gustu. Część fanów uznała, że aktorka pokazała za dużo i nie powinna kupczyć intymnością na Instagramie jak robi to wiele celebrytek.

Czy to zdjęcia do Playboya? Czemu ma to służyć? Ps. ja nigdy nie publikowałabym tego typu zdjęć, cenię sobie intymność.

Dla mnie nagość jest sztuką, nie ośmielam się na razie publikować pełnej nagości, bo myślę, że tutejsi moi odbiorcy w większości nie są na to gotowi. Ale dla mnie ludzkie ciało jest piękne i nie wiem dlaczego w piękny sposób mamy tego nie pokazywać - wytłumaczyła się Joanna Moro.

Pierdu pierdu. Ciekawa jestem czy jakby miała Pani ze 20 kg nadwagi to czy też tak chętnie esksponowałaby Pani swoją nagość...

Dbam o zdrowie i swoje ciało i równowagę, nie mam idealnego ciała, wiele kobiet mogło by mieć wiele do zarzucenia, tu fałdka, tu cellulit, tu naczynka, tu pajączki, ale to dzisiaj jestem ja i pracuję codziennie nad lepszą sobą - broniła się Joanna Moro.

RadioZET.pl/jw