Zamknij

Joanna Moro nago z dzieckiem. Ostry komentarz: "Zero szacunku do siebie"

01.10.2020 21:52
Joanna Moro
fot. VIPHOTO/East News

Joanna Moro pochwaliła się krótkim wideo z sesji zdjęciowej. Pozuje nago, osłonięta jedynie puchatym sweterkiem, z 10-cio miesięczną córką na rękach. "Jak Wam się podoba?" - pyta. Takich odpowiedzi się nie spodziewała.

Joanna Moro od czasu roli Anny German cieszy się niesłabnącą popularnością i sympatią widzów nie tylko w Polsce. Niespełna 10 miesięcy temu gwiazda doczekała się trzeciego dziecka - na świecie pojawiła się córeczka Ewa, której zdjęcia często goszczą na profilach aktorki w mediach społecznościowych. Moro chętnie pokazuje w sieci swoje prywatne życie. Nie unika prezentowania twarzy swoich pociech i często odsłania momenty bardzo osobiste, na przykład sakramenty dzieci.

Joanna Moro nago na sesji z córeczka

Teraz zaskoczyła swoich fanów krótkim materiałem z sesji zdjęciowej, na której pozuje razem z małą Ewą. Aktorka jest naga, osłonięta włochatym sweterkiem, a na nogach trzyma córeczkę, otulając ją dłońmi. "Jak Wam się podoba?" - pyta. Niestety, nie wszystkie komentarze są miłe. Niektórzy zarzucają jej, że pokazuje swoją córeczkę nago i zdecydowała się na taką sesję.

"Zdjęcia są piękne. Panią lubię. Nie hejtuję. Ale nie pochwalam pokazywania dziewczynki nago bez jej świadomej zgody. No nie" - głosi jeden z krytycznych, choć wyważonych komentarzy. Jednak nie wszystkie są takie.

Joanna Moro Karmi piersią w saunie

"Jak można występować z dzieckiem w ten sposób. Masakra", "I już do szmatławca. Zero szacunku dla siebie. Kasa robi swoje", "No średnio to wygląda. Gdzie teraz nie wejdzie, wszędzie świecą gołymi d**ami" - komentują niezadowoleni internauci. Moro zdaje się tych ostrych słów nie zauważać i miło dziękuje za słowa fanów:

"Dzięki, w sumie niemalże jednomyślnie. Hejtu nie ma. Ciesze się, że mamy podobna estetykę" - pisze.

RadioZET.pl/AS