Zamknij

Joanna Moro pokazała, jak karmi córkę piersią. Fani podzieleni: "Ciąg dalszy samouwielbienia"

13.10.2020 16:30
Joanna Moro
fot. Viphoto/ East News

Joanna Moro chętnie publikuje na Instagramie fotografie z maleńką córeczką Ewą. Na profilu aktorki nie brakuje intymnych kadrów, na których karmi piersią. Ostatnie zdjęcie podzieliło jednak followersów Moro.

Joanna Moro pod koniec stycznia urodziła trzecie dziecko, córeczkę Ewę. Aktorka chętnie publikuje wspólne zdjęcia z maleństwem. Nie ma też problemów z pokazywaniem intymnych kadrów, na których karmi piersią dziewczynkę.

Najnowsze zdjęcie, gdzie Moro odsłania biust, karmiąc córeczkę, spotkało się z mieszaną reakcją ze strony fanów. Ci zarzucają jej, że byt często odsłania piersi i pozuje topless na Instagramie. "Rozumiem, jedna fotka, ale popada pani w ekshibicjonizm", "bez komentarza, jak można pokazywać tak intymne rzeczy w internecie, zero klasy", "ciąg dalszy samouwielbienia, poziom hard, kobieto zlituj się nad nami"  - komentują internauci.

Joanna Moro pokazała, jak karmi córkę piersią na Instagramie. Fani podzieleni [FOTO]

Na szczęście Joanna Moro może liczyć na pozostałe grono swoich fanów, którzy ją bronią i podkreślają, że zdjęcie jest prawdziwe i piękne. "Piękne zdjęcie", "piękny widok", "piękno ujęte w fotografii, magiczna chwila" - zachwycają się.

Joanna Moro jest mamą trójki dzieci: synów Mikołaja i Jeremiego oraz córeczki Ewy. Ojcem dziecka jest mąż aktorki - Mirosław Szpilewski.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl