Zamknij

Joanna Moro pokazała nowo narodzoną córkę. Jak ma na imię dziewczynka?

Judyta Wanicka
03.02.2020 19:03
Joanna Moro
fot. Instagram:@joannamoro.official

Joanna Moro opublikowała zdjęcia córki, która przyszła na świat pod koniec stycznia. Gwiazda serialu "Anna German" zdradziła przy okazji, jak nazwała dziewczynkę. Jak ma na imię córka Joanny Moro? 

Joanna Moro pod koniec stycznia urodziła trzecie dziecko. Tym razem na świat przyszła dziewczynka. Gwiazda serialu "Anna German" do końca ciąży nie rezygnowała z morsowania, czym narażała się na krytykę wielu internautek. Mimo kąpieli w lodowatej wodzie Joanna Moro przeszła ciążę podręcznikowo, a córka urodziła się zdrowa jak rydz. Aktorka i jej pociecha już wróciły do domu. Z tej okazji gwiazda zamieściła kolejne zdjęcia dziewczynki i przy okazji zdradziła jej imię. 

Joann Moro pokazała córkę na Instagramie

Joanna Moro razem z mężem, Mirosławem Szpilewskim, i dwoma synami przywitali w domu kolejnego członka rodziny - malutką Ewę. 

My z Ewą już w domku!!! Zdrowe i uśmiechnięte! Cieszymy się sobą nawzajem - napisała Joanna Moro i podziękowała lekarzom za opiekę. 

Pod zdjęciami spływają gratulacje od fanów. Internautki są zachwycone rewelacyjną formą Joann Moro kilka dni po porodzie oraz imieniem. Spodobało się również imię, jakie aktorka wybrała dla córki. 

Piękne imię. Dużo zdrowia dla Ciebie i dziecka. 

Ewa! Moja imienniczka! Dzisiaj mało kto wybiera to piękne imię.

Bardzo ładne imię, takie "normalne" w czasach, których rodzice się prześcigają z wymyślaniem imion dla dziecka. Dużo zdrówka dla Was!

Chłopcy wpadli na taki pomysł - zdradziła Joanna Moro. 

Zagłosuj

Podoba ci się imię Ewa?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw