Zamknij

Joanna Moro pokazała pokój malutkiej córeczki. Wnętrze jest słodkie i urocze

Sylwia Wamej
05.02.2020 19:28
Joanna Moro
fot. Artur Zawadzki/ East News

Joanna Moro kilka dni temu po raz trzeci została mamą. Gwiazda chętnie pokazuje zdjęcia malutkiej Ewy, a ostatnio zaprezentowała, jak urządziła dla niej pokoik. Nie brakuje słodkich barw.

Joanna Moro pokazała pokoik swojej córeczki

Joanna Moro kilka dni temu urodziła córeczkę - Ewę. 35-letnia aktorka w przeciwieństwie do innych polskich gwiazd chętnie pokazuje zdjęcia swojej pociechy na Instagramie. Moro równie chętnie dokumentowała swoją ciążę w mediach społecznościowych.

Teraz przyszedł czas na pokazanie pokoiku dla najmłodszej pociechy. Moro opublikowała dwie fotografie, na których widać wnętrze pokoiku małej Ewy. Całość utrzymana jest w kolorach biało-różowych, które świetnie się ze sobą komponują. Na zdjęciu aktorka trzyma na rękach małą Ewę. Widać, że gwiazda wręcz emanuje szczęściem.

Świeżo upieczona mama stwierdziła, że lubi otaczać się ładnymi i dobrymi jakościowo rzeczami. W komentarzach fanki gwiazdy komplementują wnętrze i dzielą się swoimi doświadczeniami w temacie dziecięcych gadżetów i mebelków.

Joanna Moro i Mirosław Szpilewski. Ile mają dzieci?

Ewa jest trzecim dzieckiem Joanny Moro i jej męża - Mirosława Szpilewskiego. Aktorka i jej ukochany wspólnie wychowują już dwóch synów - Mikołaja oraz Jeremiego.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW