Zamknij

Joanna Moro pokazała rozczulające zdjęcie męża z córką. Mała Ewa ma już miesiąc

Patrycja Chudolińska
28.02.2020 20:47
Joanna Moro
fot. Instagram/@joannamoro.official

Joanna Moro miesiąc temu została mamą. Aktorka dzieliła się przeżyciami z trzeciej ciąży w mediach społecznościowych. Teraz opublikowała urocze zdjęcie męża z ich upragnioną córeczką Ewą.

Joanna Moro pokazała urocze zdjęcie męża z córką

Joanna Moro jest znaną aktorką teatralną i filmową. Największą popularność przyniosła jej rola Anny German w rosyjskim serialu biograficznym. Teraz gwiazda skupia się nie tylko na pracy, ale przede wszystkim na rodzinie. Miesiąc temu na świat przyszło jej trzecie dziecko - pierwsza córka Ewa. Joanna Moro ma także dwóch synów, Mikołaja i Jeremiego.

Aktorka wzięła ślub z Mirosławem Szpilewskim w sierpniu 2008 roku. Para przez fanów uważana jest za wzór - związki w show-biznesie szybko się rozpadają, jednak Joanna i jej ukochany trwają przy sobie od lat. Ostatnio żona złożyła mężowi wyjątkowe życzenia z okazji imienin.

Córka Joanny Moro ma już miesiąc

Joanna Moro pokazała urocze zdjęcie swojego męża. Widzimy na nim, jak szczęśliwy tata delikatnie trzyma i tuli do siebie córeczkę.

- Ale cudowny prezent od Ewci dla tatusia na imieniny - pierwszy uśmiech! Wszystkiego najlepszego z okazji imienin Kochany Tatusiu, Mężu i Przyjacielu - napisała Joanna Moro.

Fani są zachwyceni opublikowaną fotografią. W komentarzach dołączają się do imieninowych życzeń.

- Serdeczne życzenia dla Szanownego Małżonka.

- Jakie cudne zdjęcie! Życzę zdrówka.

- Wszystkiego najlepszego dla Pana Mirosława, dużo zdrowia, spełnienia marzeń i dużo miłości.

- Piękne i wzruszające. Niesamowite zdjęcie.

Wam również się podoba?

RadioZET.pl/PCh