Zamknij

Joanna Moro pokazała siostrę. Wyglądają jak bliźniaczki [FOTO]

18.09.2020 16:37
Joanna Moro
fot. Piotr Fotek/ Reporter/East News

Joanna Moro pokazała młodszą siostrę na Instagramie, a okazją do publikacji wizerunku były jej urodziny. Nie zabrakło pięknych życzeń i wzruszających słów.

Joanna Moro opublikowała na Instagramie zdjęcie młodszej siostry - Kamili, która niedawno obchodziła urodziny. Joanna Moro złożyła siostrze piękne życzenia i podkreśliła, że choć w dzieciństwie często darły ze sobą koty, teraz patrzy na nią z podziwem.

"Cieszę się, że Cię mam, choć jesteś młodsza i w dzieciństwie często darłyśmy koty - to teraz z podziwem i wielką dumą patrzę, jak pięknie roztaczasz skrzydła miłości i swoją dobra energia, charyzma i pasją obdarzasz i zarażasz innych ... tez bym tak chciała mieć wszystko poukładane w domu i w głowie jak Ty" - napisała Joanna Moro.

Joanna Moro pokazała młodszą siostrę. Wyglądają jak bliźniaczki

Trzeba przyznać, że obie siostry są do siebie wyjątkowo podobne i wyglądają, jakby były bliźniaczkami. Zauważyli to też fani, którzy ochoczo komentują wspólne zdjęcia sióstr Moro. "Jak dwie krople wody. Piękne", "ale jesteście do siebie podobne", "Asiu, w pierwszej chwili myślałam, że to ty" - piszą.

Siostry Moro łączy nie tylko podobny wygląd. Obie kochają też dzieci. Ze zdjęć na profilu Kamili Moro na Instagramie wynika, że niedługo zostanie mamą trzeciego dziecka. Młodsza siostra aktorki jest już mamą dwóch córeczek. Tymczasem Joanna Moro doczekała się również trójki dzieci. W styczniu gwiazda "Anny German" przywitała na świecie córeczkę Ewę.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl