Zamknij

Joanna Moro pokazała twarz córeczki. Fani: "Sama słodycz"

Sylwia Wamej
19.02.2020 09:55
Joanna Moro
fot. Piotr Fotek/Reporter/ East News

Joanna Moro opublikowała zdjęcie najmłodszej córeczki Ewy. Aktorka pokazała buzię dziecka. Zdradziła też, jak sobie radzi z cięższymi chwilami w opiece nad maleństwem.

Joanna moro pokazała twarz córeczki Ewy. Fani są zachwyceni

Joanna Moro niedawno po raz trzeci urodziła.  Aktorka, która jest mamą dwóch synów, przywitała na świecie dziewczynkę. Mama małej Ewy do tej pory pokazywała  dziecko w  mediach społecznościowych jedynie z profilu lub z daleka. Tym razem zrobiła wyjątek i opublikowała fotografie, na których widać buzię córeczki. Przy okazji zdradziła, jak sobie radzi z cięższymi chwilami w opiece nad maleństwem. Sposób Joanny Moro to po prostu nie narzekać.

"Łapiemy obydwie najpiękniejsze chwile, jakie są w życiu !!! Nie narzekamy na niewyspanie, płacze, przewijanie, cmokanie ... tulimy się i czerpiemy z siebie jak najwięcej miłości" - zdradziła Joanna Moro. Widać, że dzięki macierzyństwu gwiazda rozkwitła. Sama zainteresowana chętnie dokumentuje  na Instagramie czułe chwile z maleńką córeczką. 

Fani są zachwyceni czułymi fotografiami mamy i maleństwa. "Słodka kruszynka. A ty Joasiu wyglądasz pięknie", "śliczne słodziaki", "urocza malutka" - piszą internauci w komentarzach.

Joanna Moro: Ile ma dzieci?

Joana Moro wspólnie ze swoim mężem - Mirosławem Szpilewskim wychowują już dwójkę chłopców: Mikołaja i Jeremiego.

Zagłosuj

Masz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW