Zamknij

Joanna Moro pozuje nago. Fani zniesmaczeni: "Chyba trochę za dużo pani odsłoniła" [FOTO]

28.07.2020 10:29
Joanna Moro
fot. Instagram:@joannamoro.official

Joanna Moro pozuje nago na plaży. Gwiazda serialu "Anna German" odważnie odsłoniła ciało przed fanami na Instagramie. Niestety tym razem nie brakowało krytycznych komentarzy. Joanna Moro przesadza z pokazywaniem nagości? 

Joanna Moro opublikowała kolejne nagie zdjęcie na Instagramie. Aktorka znana z hitowych seriali TVP "Anna German" i "Blondynka" znowu rozebrała się na plaży i pochwaliła się zgrabnym ciałem niecałe pół roku po porodzie. Figura Joanny Moro faktycznie robi wrażenie, ale część obserwatorów chyba ma już dosyć oglądania gwiazdy w wiecznym negliżu. Pod ostatnim zdjęciem rozebranej Moro nie brakowało uszczypliwych sugestii. 

Joanna Moro znana jest z tego, że często zamieszcza nagie zdjęcia w mediach społecznościowych. Stara się w ten sposób promować swobodne podejście do ciała i życie zgodne z naturą. W czasie ostatniej ciąży aktorka wzbudzała sporo kontrowersji, gdy namiętnie oddawała się morosowaniu. Internauci z przerażeniem patrzyli, jak ciężarna gwiazda zanurzała się w lodowatej wodzie w samym środku zimy. Moro tłumaczyła, że robi to w celu poprawy odporności swojej i dziecka. Dzięki wzmożonej aktywności w okresie ciąży 35-latka może obecnie poszczycić się rewelacyjną formą i bez kompleksów pozować w bikini. A nawet bez... 

Joanna Moro morsuje w 9. miesiącu ciąży. Fanki oburzone: "Czy ty kobieto jesteś mądra?!"

Joanna Moro pozuje kompletnie naga 

Joanna Moro od kilku dni wypoczywa z rodziną w znanym litewskim kurorcie nad Bałtykiem. Na jednym z ostatnich zdjęć serialowa Anna German pokazała nagie ciało na plaży. Newralgiczne miejsca zakryła ręcznikiem.

Bransoletki! Też je widzicie? Ja widzę cztery, a Wy? - pytała prowokacyjnie. - To jest po prostu zdjęcie, które dla normalnego odbioru wymaga retuszu. Takie najczęściej widzimy w gazetach, a to takie bez. Moim zdaniem fajniejsze ;) - stwierdziła.

Post naturalnie nie pozostał bez reakcji ze strony fanów. Ale chyba takich komentarzy Joanna Moro się nie spodziewała. 

Lubię Panią za naturalność i rodzinność... Ale co za dużo, to nie zdrowo. Zdecydowanie nie. 

Może i naturalnie, ale chyba troszkę za dużo pani odsłoniła. 

I po co to?

Gdy zabraknie klasy...

Aktorka nie zamierzała wdawać się w polemikę. Zapewne to nie ostatnie nagie zdjęcie Joanny Moro, jakie pojawi się w te wakacje na Instagramie. Miejmy nadzieję, że nie przerodzi się to w epatowanie nagością w celu zdobycia jak największej liczby followersów. 

Posłuchaj podcastu