Zamknij

Joanna Moro urodziła. Aktorka pokazała zdjęcie dziecka

Patrycja Chudolińska
30.01.2020 21:07
Joanna Moro urodziła
fot. Instagram/@joannamoro.official

Joanna Moro urodziła. Aktorka powitała na świecie swoje trzecie dziecko. Na profilu Instagramowym gwiazdy pojawiło się wyjątkowe zdjęcie ze szpitala. Widzimy, jak szczęśliwa mama karmi piersią upragnioną córeczkę.

Joanna Moro urodziła

Joanna Moro to litewska aktorka znana przede wszystkim z roli Anny German w serialu "Anna German. Tajemnica białego anioła". Widzowie pokochali ją także za udział w polskich produkcjach, jak "Barwy szczęścia", "Klan" czy "Blondynka".

Prywatnie Joanna Moro jest żoną Mirosława Szpilewskiego. Aktorka właśnie po raz trzeci została mamą. Do dwóch synów gwiazdy - Mikołaja i Jeremiego - dołączy pierwsza dziewczynka.

Joanna Moro pokazała zdjęcie dziecka ze szpitala

Na świat przyszła pierwsza córeczka Joanny Moro. Zachwycona mama szybko pochwaliła się nowiną ze swoimi obserwatorami na Instagramie.

- Od dziś rano jest już z nami Nasza Kochana Kruszynka, Nasza Miłość i Wielka Radość!!! - dodała w opisie pod opublikowanymi zdjęciami.

Na jednej z fotografii widzimy, jak aktorka karmi noworodka piersią. Pozostałe zdjęcia są czarno białe i widzimy na nich nóżki oraz twarz dziewczynki. Pod postem niemal natychmiast pojawiły się setki komentarzy zarówno od fanów, jak i znajomych z show biznesu.

- Asieńkaaaaaaa! Gratulacje! Witamy kruszynkę - skomentowała uradowana Barbara Kurdej-Szatan.

- Gratulacje - napisała Paulina Krupińska.

- Joasiu! Moje gratulacje dzielna Mamusiu - dodał trener Daniel Qczaj.

My również gratulujemy i życzymy dużo zdrowia.

Zagłosuj

Obserwujesz Joannę Moro na Instagramie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh