Zamknij

Joanna Moro w bikini. Pochwaliła się figurą kilka miesięcy po porodzie [FOTO]

16.06.2020 15:57
Joanna Moro
fot. Instagram/joannamoro.official

Joanna Moro pod koniec stycznia powitała na świecie swoje trzecie dziecko. Aktorka przez całą ciążę dbała o aktywność fizyczną. Dzięki temu po porodzie szybko wróciła do poprzedniej formy. Teraz pochwaliła się fanom, jak wygląda jej ciało w kostiumie kąpielowym.

Joanna Moro na początku 2020 roku została mamą po raz trzeci - na świat przyszła jej upragniona córeczka. Choć wiadomość o porodzie była ogromnym szczęściem dla całej rodziny oraz fanów aktorki, sama ciąża od początku wzbudzała kontrowersje. Gwiazda nie rezygnowała z aktywności fizycznej, w tym morsowania w lodowatej wodzie w zaawansowanej ciąży. Nie wszyscy byli zgodni, czy takie czynności są zdrowe dla przyszłej mamy oraz jej dziecka.

Okazuje się, że treningi w ciąży pozwoliły Joannie Moro zregenerować się i szybko wrócić do formy sprzed ciąży. Gwiazda "Klanu" opublikowała właśnie zdjęcie w kwiatowym stroju kąpielowym, na którym pochwaliła się obecną figurą. Fani są zachwyceni tym, jak prezentuje się jej ciało zaledwie pięć miesięcy po porodzie.

Zobacz także: Anna Lewandowska pochwaliła się płaskim brzuchem miesiąc po porodzie [FOTO]

Joanna Moro pokazała figurę po ciąży. Fani przecierają oczy

Joanna Moro w opisie pod zdjęciem zdradziła, że nie stosowała żadnej specjalnej diety. Jej aktywność fizyczna również nie była wymuszona - aktorka z chęcią się rusza i od zawsze dba o swoje zdrowie.

- Powoli we własnym tempie ciało wraca do formy. Staram się na co dzień rozsądnie odżywiać, ale nie stosuje żadnej diety. Wiem, że zawsze muszę dostarczać organizmowi jak najwartościowszego paliwa, a teraz, kiedy karmię, tym bardziej. Wiem, że po to, żeby dobrze się czuć ze sobą, potrzebny jest ruch, wiec cały czas staram się aktywnie żyć i to mi daje ogromna radość i energię. Nie wykonuję katorżniczych treningów ani nie ustawiam sobie dziennej normy. Słucham siebie. No i trzecia i najważniejsza zasada zdrowego długiego szczęśliwego życia to relacje z ludźmi, społeczność. Nigdy nie zamykałam się z dziećmi na ludzi, wręcz przeciwnie - często lekcje nieodrobione, czy jutro rano trzeba wstać, a my cały czas gdzieś, z kimś, u kogoś... zasypianie bez umycia zębów, och często... ale za to tworzymy super więzi przyjacielskie i tego nam nikt nigdy nie zabierze - napisała aktorka.

Fani są oczarowani jej figurą i naturalną, szczerą radością. Dziękują jej za motywację i inspirację do zdrowszego życia.

- Joasia, jesteś super babą! Dajesz pozytywnego kopa.

- Nooo figura to jest, że hohoho! Pozazdrościć, jeśli to jest "wolne" wracanie do formy. Mnie to jeszcze dłuugooo zejdzie, nim wrócę do figury sprzed 2. ciąży, ale zdecydowanie lepiej byłoby wrócić do tej sprzed pierwszej.

- Forma sama się nie zrobi, widziałem, jak Pani nieraz biegała na Escoli. Gratuluje.

- Bardzo pozytywne podejście do życia, nic na siłę.

- Pięknie pani wygląda - czytamy w komentarzach.

Wam też się podoba?