Zamknij

Joanna Moro w ciąży. Pokazuje USG dziecka i apeluje do kobiet: "Badajcie się regularnie"

Judyta Wanicka
12.09.2019 15:12
Joanna Moro jest w ciąży
fot. Kamil Piklikiewicz/EASTNEWS

Joanna Moro jest w ciąży i za kilka miesięcy urodzi córkę. Aktorka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem USG, które potwierdziło, ze ciąża aktorki przebiega prawidłowo, a maluszek ma się świetnie. Przy okazji Joanna Moro zaapelowała do kobiet w ważnej sprawie.

Joanna Moro opublikowała zdjęcie USG

Joanna Moro na początku sierpnia potwierdziła, że jest w ciąży. Gwiazda serialu "Anna German" spodziewa się trzeciego dziecka. Wiadomo już, że urodzi córkę. Aktorka właśnie pochwaliła się na Instagramie zdjęciem USG. W obszernym wpisie wyznała, że wykonała USG połówkowe - drugie najważniejsze badanie po USG genetycznym, które powinny przejść kobiety spodziewające się dziecka. Dzięki niemu gwiazda dowiedziała się, że jej córeczka jest zdrowa i rozwija się prawidłowo.

Joanna Moro opublikowała na Instagramie fotografię, na której z dumą pozuje ze zdjęciem USG.

Jestem właśnie po bardzo ważnym dla mnie USG mojego maleństwa! Takie badania muszę wykonywać regularnie. Mam już za sobą USG genetyczne, dziś połówkowe, czekają mnie oczywiście kolejne. Ale te dwa były najważniejsze. Jestem taka szczęśliwa, że maleństwo dobrze się rozwija. To piękne, że możemy kontrolować rozwój swojej pociechy jeszcze w brzuszku - napisała gwiazda.

Joanna Moro namawia fanki do badań

Przy okazji zamieszczenia USG swojej pociechy, Joanna Moro poruszyła ważny temat dotyczący wykonywania badań ginekologicznych. Aktorka zaapelowała do swoich fanek, by regularnie poddawały się badaniom obrazowym. Dzięki nim łatwo można skontrolować stan narządów i w porę wykryć nieprawidłowości.

Pamiętajcie kobietki, że i Wy powinnyście się regularnie badać i wykonywać USG ginekologiczne chociaż raz do roku. USG transwaginalne miednicy mniejszej (ginekologiczne) to jedno z podstawowych i najważniejszych badań w diagnostyce ginekologicznej, które pozwala na dokładną ocenę narządów rodnych - przypomniała aktorka. 

Pod postem pojawiło się sporo komentarzy fanek, które są wdzięczne aktorce, że zabrała głos w tak ważnej kwestii.

Super post! Trzeba promować zdrowy styl życia i regularne badania - piszą.

Joanna Moro jest obecnie w 21. tygodniu ciąży. Będzie to trzecie dziecko aktorki i jej męża Mikołaja Szpilewskiego. Para wychowuje już dwóch synów: 9-letniego Mikołaja i 6-letniego Jeremiego.

Zagłosuj

Czy ciąża służy Joannie Moro?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw