Zamknij

Joanna Moro zdradza receptę na szczęśliwe życie

Anna Skalik
16.06.2020 16:46
Joanna Moro
fot. Instagram

Joanna Moro pokazała swoje zdjęcie w kostiumie kąpielowym i zdradziła nie tylko swój sposób na szczupłą sylwetkę, ale i na szczęśliwe życie. Jak twierdzi, nie stosuje żadnej diety i nie katuje się ćwiczeniami. W czym tkwi sekret aktorki?

Joanna Moro pochwaliła się swoim zdjęciem w bikini. Aktorka korzysta już z lata i wypoczywa na Mazurach. A przy okazji zachwyca swoją sylwetką. Jak twierdzi, powoli wraca do formy po ciąży i ma na to swój sposób, który gwarantuje jej nie tylko zachowanie figury, ale i poczucie szczęścia. Nie są nim ani wycieńczające ćwiczenia, ani dieta. Co takiego? Po prostu rozsądne odżywianie, umiarkowany, regularny ruch oraz wsłuchiwanie w to, czego nam potrzeba.

Joanna Moro pozuje w bikini i chwali się sylwetką

"Staram się na co dzień rozsądnie odżywiać, ale nie stosuję żadnej diety. Wiem, że zawsze muszę dostarczać organizmowi jak najwartościowszego paliwa, a teraz kiedy karmię, tym bardziej. Wiem, że po to żeby dobrze się czuć ze sobą potrzebny jest ruch, wiec cały czas staram się aktywnie żyć i to mi daje ogromna radość i energię. Nie wykonuję katorżniczych treningów ani nie ustawiam sobie dziennej normy. Słucham siebie".

Olga Kalicka odwołała ślub

To jednak nie wszystko. Ważnym elementem, zdaniem Moro, są relacje z ludźmi. Celebrytka przyznaje, że nie zamyka się z dziećmi na ludzi i często woli zrezygnować z mniej istotnych jej zdaniem rzeczy, a czas poświęcić na wspólne odwiedziny u znajomych i rodziny. Dzieki temu nawiązują przyjacielskie więzi.

Recepta na szczęśliwe życie według Joanny Moro

"Trzecia i najważniejsza zasada zdrowego długiego szczęśliwego życia to relacje z ludźmi, społeczność. Nigdy nie zamykałam się z dziećmi na ludzi wręcz przeciwnie często lekcje nieodrobione, czy jutro rano trzeba wstać , a my cały czas gdzieś z kimś u kogoś ... Zasypianie bez umycia zębów, och często ... ale za to tworzymy super więzi przyjacielskie i tego nam nikt nigdy nie zabierze" - pisze na Instagramie.

Widać to wszystko się sprawdza, bo nienagannej sylwetki i szczerej radości można Joannie Moro pozazdrościć

Posłuchaj podcastu