Zamknij

Joanna Moro zdradziła płeć dziecka. Urodzi dziewczynkę czy chłopca?

Judyta Wanicka
02.10.2019 10:26
Joanna Moro
fot. VIPHOTO/East News

Joanna Moro ujawniła płeć dziecka w „Pytaniu na śniadaniu”. Gwiazda serialu „Anna German” jest obecnie w szóstym miesiącu ciąży i już niedługo zostanie mamą. W śniadaniówce Joanna Moro oficjalnie potwierdziła, jakiej płci jest jej dziecko. Czy na pewno będzie to córka, jak informowały tabloidy?

Joanna Moro jest w 24. tygodniu ciąży i już za kilka miesięcy powita na świecie swoje trzecie dziecko. Serialowa Anna German niedawno pochwaliła się zdjęciem USG. Nie chciała jednak zdradzić, czy na pod sercem nosi dziewczynkę, czy chłopca. W prasie plotkowano, że Joanna Moro urodzi córkę. Trzy miesiące przed porodem gwiazda postanowiła rozwiać wszelkie tajemnice. Już tradycyjnie stało się to w studiu śniadaniówki.

Joanna Moro wkrótce urodzi córkę

Joanna Moro była gościem „Pytania na śniadanie”. Aktorka rozmawiała z Marceliną Zawadzką o bezpiecznym morsowaniu w ciąży. Na koniec prowadząca zapytała gwiazdę, czy zna już płeć dziecka. Joanna Moro zdradziła, że oczekuje córki. Informacją podzieliła się również z fanami w mediach społecznościowych.

Kochani, otóż dziś w #pytanienasniadanie rozmawiając z doktorem Raczynskim o bezpiecznym morsowaniu w ciąży. Marcelina Zawadzka zadała mi pytanie czy już wiadomo kto to będzie? Zaskoczyła mnie tym pytaniem, ale nie omieszkałam z radością wyszeptać - dziewczynka – napisała Joanna Moro.

Joanna Moro na początku sierpnia potwierdziła, że jest w ciąży. Obecnie gwiazda serialu „Anna German” jest w 24. tygodniu ciąży. Będzie to trzecie dziecko aktorki i jej męża Mikołaja Szpilewskiego. W sierpniu para świętowała 11. rocznicę ślubu. Razem wychowują dwóch synów: 9-letniego Mikołaja i 6-letniego Jeremiego.

RadioZET.pl/jw