Zamknij

Joanna Opozda daje prztyczka hejterom. Opublikowała kąśliwy komentarz

16.08.2021 11:55
opozda i Królikowski
fot. Piotr Molecki/East News

Joanna Opozda i Antek Królikowski mają już za sobą tydzień pożycia małżeńskiego. Aktorka z radością ogłosiła to w sieci, dając hejterom prztyczka swoim kąśliwym komentarzem.

Joanna Opozda i Antek Królikowski w ostatnich tygodniach dość mocno koncentrowali na sobie uwagę mediów. Wszystko za sprawą ich niespodziewanie wskrzeszonego związku i wieściach o szybkim ślubie. Nie wszyscy wierzyli, że narzeczonym uda się do ceremonii dotrwać, ale ostatecznie organizowany w pośpiechu ślub się odbył. To już tydzień, od kiedy aktorska para powiedziała sobie sakramentalne "tak". Co ciekawe, już jakiś czas temu pojawiły się pogłoski o tym, że Opozda jest w ciąży i właśnie to był główny powód tak nagłej organizacji ślubu. Teraz plotki te pojawiły się znowu za sprawą serwisu "Pudelek", jednak świeżo upieczona małżonka już zdążyła je zdementować. O tym, gdzie jest prawda, jak zwykle przyjdzie się nam przekonać po czasie.

Przed ślubem Królikowskiego i Opozdy plotkowano nie tylko o rzekomej ciąży aktorki. Wiele uwagi poświęcono także samemu związkowi, który - zdaniem wielu komentujących - może być wielkim błędem aktorki. Warto przypomnieć, że zakochani mają za sobą już jedno rozstanie i choć powody tego kroku nie zostały przez nich ujawnione, to zwykle mówiło się o tym w kontekście rozrywkowego trybu życia, z jakiego słynie Antek. Kiedy na profilu Joanny znów zaczęły pojawiać się zdjęcia z Królikowskim, cześć fanów nie kryła rozżalenia i przestrzegała aktorkę przed kolejną pomyłką. Nawet gdy ogłoszono ślub Opozdy i Królikowskiego, internauci przekonywali, że już za moment z takim samym rozmachem prezentowane będą newsy z rozwodowej wokandy, a oni nie wytrzymają razem dłużej niż dwa miesiące.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek znów wyretuszowana na zdjęciu? "Co się pani stało w lewą nogę?"

Joanna Opozda wbija szpilę hejterom. Dodała prześmiewczy komentarz

Ze słowami hejterów od początku nie mogła pogodzić się wtedy jeszcze przyszła panna młoda. Na komentarz jednej z internautek zareagowała z żalem, mówiąc, że ktoś, kto w ten sposób komentuje ich życie, sam musi być bardzo smutny i niekochany. Teraz, gdy od ślubu minął już tydzień, aktorka z radością dzieli się tym w sieci i wbija hejterom szpilę.

"Wytrzymaliśmy już tydzień !!! Wooow!!! Pozdro dla niedowiarków" - napisała przy kolejnym ślubnym zdjęciu, jakie opublikowała na Instagramie.