Zamknij

Joanna Opozda i Antek Królikowski rozstali się. Modelka wydała oświadczenie

29.12.2020 16:17
Joanna Opozda Antek Królikowski
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Joanna Opozda i Antek Królikowski nie są już parą. Modelka informację o rozstaniu potwierdziła na Instagramie. W krótkim wpisie złożyła życzenia byłemu partnerowi.

Joanna Opozda poinformowała fanów o rozstaniu z Antkiem Królikowskim. Modelka i aktor spotykali się razem od kilku miesięcy. Informacja o ich związku wyszła na jaw w lipcu i po krótkim czasie została potwierdzona przez samych zainteresowanych. Choć fani mocno kibicowali ich relacji, okazuje się, że para postanowiła się rozstać. Na Instagramie Joanny Opozdy pojawiło się czarno-białe zdjęcie i krótkie oświadczenie.

Zobacz także:  Królikowski i Opozda w zmysłowej sesji. Aktorka pozuje w koronkowej bieliźnie [FOTO]

Joanna Opozda i Antek Królikowski nie są już razem

Joanna Opozda w opisie pod zdjęciem na Instagramie zdradziła, że ona i Antek Królikowski nie są już razem. Nie ujawniła jednak przyczyn rozstania. Dodała, że życzy byłemu partnerowi jak najlepiej.

- W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego, co najlepsze. Mam nadzieję, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robić. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku - napisała modelka.

Internauci w komentarzach okazują swoje wsparcie Joannie. To drugie rozstanie Antka Królikowskiego w 2020 roku. W czerwcu tego roku zakończył się jego związek ze studentką prawa Kasią Dąbrowską. Wcześniej aktor filmów Vegi spotykał się m.in. z Julią Wieniawą oraz Joanną Jarmołowicz.