Zamknij

Joanna Opozda i Antek Królikowski wrócili do siebie. Aktor pokazał urocze zdjęcie z ukochaną [FOTO]

18.06.2021 10:28
Antek Królikowski
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Joanna Opozda i Antek Królikowski znów są razem. Aktor pokazał urocze wspólne zdjęcie na swoim Instagramie. "Moje szczęście" - napisał uradowany aktor.

Joanna Opozda i  Antek Królikowski wrócili do siebie. Para rozstała się ze sobą w grudniu 2020 roku, jednak wszystko wskazuje na to, że znów są razem. Na profilu Antka Królikowskiego pojawiło się urocze zdjęcie z ukochaną, w takich samych, zabawnych fryzurach. "Moje szczęście" - podpisał fotografię uradowany Królikowski. Wygląda na to, że ich powrót do siebie ucieszył zarówno fanów, jak i kolegów i koleżanki z branży. "Cieszę się bardzo, bardzo" - skomentowała Marcela Leszczak, "No i pięknie" - dodał Janusz Chabior.

Zobacz też:  Joanna Opozda padła ofiarą sutenerów. "Mój strach i płacz na nikim nie robiły wrażenia" [FOTO]

 Joanna Opozda i Antek Królikowski wrócili do siebie. Aktor pokazał urocze zdjęcie z ukochaną [FOTO]

Fani aktora również byli zachwyceni tą informacją. "No wiedziałam, że to nie mogło się tak skończyć. Wiedziałam, że trwa i wiem, że trwać będzie. Brawo wy, bądźcie zdrowi i szczęśliwi", "piękna para", "pasujecie do siebie" - zachwycali się internauci.

Związek Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy początkowo przetrwał jedynie pół roku. Dwa miesiące po rozstaniu fotoreporterzy przyłapali Antka Królikowskiego pod blokiem Joanny z bukietem róż. Gwiazdor podobno przepraszał ukochaną. Z najnowszego zdjęcia można wywnioskować, że wszystko dobrze się skończyło, a zakochani znów cieszą się sobą.