Zamknij

Joanna Opozda i Antek Królikowski wrócili do siebie? Zostali przyłapani przez paparazzi

23.02.2021 15:40
Joanna Opozda Antek Królikowski
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Joanna Opozda i Antek Królikowski znów są razem? Pod koniec grudnia 2020 roku para ogłosiła swoje rozstanie. Teraz jednak paparazzi przyłapali ich razem na stoku narciarskim. Czyżby uczucie przetrwało?

Joanna Opozda i Antek Królikowski rozstali się w grudniu ubiegłego roku. Nagły koniec ich relacji zaskoczył fanów, którzy sądzili, że aktor i modelka tworzą szczęśliwy związek i wkrótce mogą stanąć na ślubnym kobiercu. Tymczasem Joanna Opozda przekazała informację o rozstaniu, dodając, że "życzy Antkowi wszystkiego, co najlepsze". Kilka dni temu pojawiły się plotki o tym, że aktor znów zabiega o względy byłej dziewczyny i prosi ją o wybaczenie.

Czyżby medialne pogłoski o powrocie Antka Królikowskiego do Joanny Opozdy okazały się prawdziwe? Świadczyć mogą o tym zdjęcia wykonane przez paparazzi. Jak się okazuje, para została przyłapana razem na stoku narciarskim. Na fotografiach z wyciągu widać, że Antek Królikowski delikatnie obejmuje swoją towarzyszkę.

Zobacz także:  Opozda przesadziła z odchudzaniem? Zaniepokojony Gojdź: "Darling, nie chudnij już" [FOTO]

Joanna Opozda i Antek Królikowski znów są razem?

Antek Królikowski i Joanna Opozda odpoczywają razem w Zakopanem. Para nie zdecydowała się na opublikowanie wspólnego zdjęcia w mediach społecznościowych, jednak czujni fotoreporterzy dostrzegli delikatne czułości, którymi wymieniali się na stoku narciarskim. Na razie ani Antek Królikowski, ani Joanna Opozda nie skomentowali plotek o powrocie do siebie. Aktorka w rozmowie z "Twoim Imperium" dodała, że "pozostawi to bez komentarza".

Myślicie, że wkrótce dowiemy się, co naprawdę ich łączy?