Zamknij

Julia Wieniawa w konflikcie z Joanną Opozdą? Pokazała wymowne zdjęcie [FOTO]

21.08.2020 13:52
Julia Wieniawa dogryzła Joannie Opoździe?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Julia Wieniawa dogryzła nowej partnerce Antoniego Królikowskiego? Opublikowała w sieci zdjęcie, sugerując, że Joanna Opozda "zainspirowała" się jej kreacją.Czyżby ten z pozotu niewinny żart miał stać się początkiem konfliktu byłej i obecnej partnerki Antka?

Antoni Królikowski może obecnie mówić o swoich kolejnych "pięciu minutach", syn zmarłego  Pawła Królikowskiego, cieszy się dużym zainteresowaniem mediów i nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Chwali go kontrowersyjny Patryk Vega, który uwierzył w Antka i obsadził go w "Bad Boyu" oraz głośnej "Polityce", a od 2020 roku możemy oglądać go w serialu "W rytmie serca", otrzymał także angaż do kryminalnej "Pętli". Nie bez znaczenia dla medialnego rozgłosu wokół Królikowskiego jest także życie uczuciowe aktora.

Obecnie Antek Królikowski jest w szczęśliwym związku z Joanną Opozdą, modelką i aktorką znaną między innymi z "Pierwszej miłości" czy "Barw szczęścia". Pojawiły się nawet doniesienia o tym, że Asia i Antoni są już zaręczeni. Media nadal jednak pamiętają głośny związek Królikowskiego z Julią Wieniawą, jedną z najpopularniejszych obecnie młodych aktorek. Pod koniec lipca aktor usunął ze swojego profilu na Instagramie zdjęcia z Wieniawą oraz specjalny film, który dla niej nagrał. Mówi się, że powodem była zazdrość Opozdy w stosunku do byłej partnerki ukochanego. Kto wie, czy to nie początek medialnego konfliktu gwiazd. Julia opublikowała w sieci zdjęcie, które może nie spodobać się Joannie.

 Antek Królikowski nie chciał grać z Julią Wieniawą?

Julia Wieniawa dogryzła Joannie Opoździe. Zdjęcie może wywołać konflikt?

Antoni Królikowski i Joanna Opozda byli gośćmi na premierze filmu "Dolina Bogów". Ukochana aktora świetnie prezentowała się w odważnej kreacji marki Epuzer. Fakt ten nie umknął Julii Wieniawie, która kilka tygodni wcześniej miała łudząco podobny strój na planie "Top Model". Aktorka postanowiła w zabawny sposób zasugerować, że była inspiracją dla obecnej partnerki Antka Królikowskiego. Na swoim Instastory opublikowała zdjęcie w kreacji i napisała.

- Hehe, fajnie jest być inspiracją modową dla innych aktorek.

Choć nie wymieniła żadnego nazwiska, media zdają się nie mieć wątpliwości, że chodzi jej o Joannę Opozdę. Ukochana Królikowskiego nie skomentowała postu Wieniawy. Niewinny żart czy zaczepka w stronę dziewczyny Antka? To się okaże, miejmy nadzieję, że panie nie wejdą na wojenną ścieżkę.

Julia Wieniawa dogryzła Joannie Opoździe?
fot. Instagram:@juliawieniawa