Zamknij

Joanna Opozda kusi w bikini. Aktorka wypoczywa na rajskich wakacjach po rozstaniu z Królikowskim

19.01.2021 09:58
Joanna Opozda
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Joanna Opozda znów zaskoczyła swoich fanów. Aktorka i modelka opublikowała na Instagramie zdjęcie z rajskich wakacji na Madagaskarze. Gwiazda zapozowała do fotografii w skąpym stroju kąpielowym.

Joanna Opozda pod koniec grudnia przekazała informację o rozstaniu z Antkiem Królikowskim. Modelka i aktor filmów Patryka Vegi spotykali się od kilku miesięcy. Choć wszystko wskazywało na to, że para dobrze się dogaduje, ich związek nie przetrwał próby czasu. Joanna Opozda w krótkim wpisie życzyła byłemu chłopakowi "poukładania swoich spraw". Jak podaje portal Plotek.pl, przyczyną rozstania miało być wciąż gorące uczucie Antka do poprzedniej dziewczyny, Kasi.

Po głośnym rozstaniu Joanna Opozda postanowiła odpocząć na egzotycznych wakacjach. Obecnie przebywa na Madagaskarze, a zdjęcia z rajskiej wyspy publikuje regularnie na swoich profilach w mediach społecznościowych. Ostatnio zwróciła uwagę fanów gorącym zdjęciem w bikini.

Zobacz także:  Antek Królikowski przerwał milczenie po rozstaniu z Opozdą. Skomentował sprawę na Instagramie

Joanna Opozda w skąpym stroju kąpielowym [FOTO]

Joanna Opozda zapozowała do jednego z ostatnich zdjęć w skąpym bikini. Modelka może pochwalić się zachwycającą, smukłą figurą.

Fanom bardzo spodobało się zdjęcie Joanny Opozdy w bikini. W komentarzach pozostawili wiele ciepłych słów i komplementów. Niektórzy pocieszają modelkę po rozstaniu, twierdząc, że po tych zdjęciach Antek z pewnością żałuje zakończenia związku.

- Antek nie polubił zdjęcia.

- Królikowski nie wie, co traci!

- Asiu, pięknie wyglądasz.

- Gorąca z Pani kobieta - komentują internauci.

Wam też się podoba?