Zamknij

Joanna Opozda ma problemy zdrowotne w ciąży. "Nie będę ściemniać, nie czuję się za dobrze"

02.12.2021 08:40
Joanna Opozda
fot. TRICOLORS/East News

Joanna Opozda jest zaawansowanej w ciąży. Żona Antka Królikowskiego wkrótce urodzi pierwsze dziecko. Niestety samopoczucie aktorki ostatnio nie jest najlepsze. Joanna wyznała fanom, że pojawiły się duże problemy zdrowotne. 

Joanna Opozda spodziewa się dziecka z Antkiem Królikowskim. Para wzięła ślub w sierpniu tego roku i już wówczas podejrzewano, że gwiazda "Pierwszej miłości" jest w ciąży, lecz na potwierdzenie radosnych wieści trzeba było poczekać z kilka tygodni. Niestety po drodze doszło do przykrej sytuacji - Antek wdał się w awanturę z ojcem Joanny Opozdy, który w związku z wypadkiem na Madagaskarze apelował w sieci o pomoc. Z opublikowanych screenów dowiedzieliśmy się, że Joanna i Antek są nękani przez nasyłanych osobników. Matka Joanny potwierdziła, że mężczyzna odgrywa się na rodzinie za wniesiony rozwód. 

Sprawa została zgłoszona na policję. W akcie desperacji postanowił wykorzystać popularność mojej córki i jej męża Antoniego, by móc dalej bezkarnie szykanować nas i próbować niszczyć nam życia. Wbrew temu, co pisze, nie chodzi tu wcale o powrót do Polski. Jest to rodzaj zemsty za to, że kiedy odkryłam jego zdrady, wystąpiłam o rozwód - wyjasniła teściowa Antka Królikowskiego. 

Joanna Opozda jest w ciąży. Żona Antka Królikowskiego ma problemy zdrowotne

Rodzinny dramat niestety nie pozostał bez wpływu na samopoczucie ciężarnej Joanny Opozdy. Aktorka chroni się jak może przed stresem związanym z trudną sytuacją, w czym pomaga jej troskliwy Antek Królikowski. Ostatnio para pracowała razem na planie i udostępniła wspólne zdjęcia, na których widać było zaokrąglony brzuszek Joasi.

Trzeba przyznać, że gwiazda w ciąży prezentuje się rewelacyjnie, niemniej jej samopoczucie ostatnio jest nie najlepsze. Żona Antka Królikowskiego zwierzyła się fanom, że boryka się z problemami zdrowotnymi. 

Nie będę ściemniać, nie czuję się za dobrze. Mam duże problemy zdrowotne, ale jakoś daję radę - wyznała na Instagramie. 

Joanna nie zdradziła szczegół, ale miejmy nadzieję, że z czasem sytuacja się unormuje. Życzymy zdrowia!

asiao
fot. Instastories:@asiaopozda
asoaopozda
fot. Instastories:@asiaopozda