Zamknij

Pudelek: Joanna Opozda potwierdziła ciążę na planie nowego filmu. "Zaczyna zmieniać się ciało"

23.08.2021 08:21
Joanna Opozda i Antek Królikowski
fot. Pawel Wodzynski/East News

Joanna Opozda miała potwierdzić ciążę. Aktorka podobno podzieliła się informacją z ekipą nowego filmu, w którym zagra. Rewelacje te ogłosił "Pudelek". Gwiazda miała zrobić to, bo jest profesjonalistką i nie wie, jak zachowa się jej ciało.

Joanna Opozda i Antek Królikowski są małżeństwem już kolejny tydzień, choć do tej pory nie ustały komentarze na temat - zdaniem wielu osób - bardzo nagłego ślubu. Choć sama para ujawniła, że wydarzenie było planowane już od marca, więc nie ma w nim żadnego pośpiechu, to jednak opinia publiczna dowiedziała się o tym w czerwcu, przez co podobne plotki były nieuniknione. Od razu pojawiły się też domysły na temat tego, co miało być powodem szybkiego ślubu, a jednym z nich miała być rzekoma ciąża Opozdy.

Antek i Joanna pogłoski wyśmiali. Na Instagramie Opozda zamieściła komentarz z serii "na logikę", którego rzeczywiście nie sposób nie wziąć pod uwagę: "Zaręczyliśmy się już w marcu tego roku i już w marcu zaczęliśmy planować wesele. Skoro byłam w ciąży od marca, to chyba jestem jakimś ewenementem - bez brzucha od sześciu miesięcy". Teraz jednak serwis "Pudelek" donosi o rzekomym potwierdzeniu ciąży na planie filmu, w który zaangażowana jest żona Antka Królikowskiego.

Zobacz także: Joanna Opozda szczerze o dniu ślubu: "Byłam wściekła, zawiedziona i smutna"

Pudelek: Joanna Opozda potwierdziła ciążę w pracy?

Jak przekazuje "Pudelek", powołując się na źródło z planu produkcji "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle", do której zaangażowana jest Joanna Opozda, aktorka miała ujawnić ciążę swoim współpracownikom, ponieważ nie jest pewna, jak na dalszym etapie zareaguje jej organizm. Ze słów, które przytacza rzeczony serwis, wynika, że Asia jest profesjonalistką i nie pozwoliłaby sobie na to, by w razie jakichś ciążowych dolegliwości, sprawa ta wyszła nagle, burząc harmonogram zdjęć. Być może gwiazda chce, by istniało jakieś "wyjście awaryjne"?

"Jest profesjonalną aktorką, nie wie, jak zachowa się jej organizm, a też powoli zaczyna się zmieniać ciało... Zdjęcia trwają 3 miesiące, więc jej zmiana będzie widoczna. W branży ceni się taką lojalność i profesjonalizm, jakim wykazała się Joanna" - cytuje tajemnicze źródło "Pudelek".

Ponadto, jak czytamy w serwisie, osoby z produkcji miały Asi pogratulować i bardzo ucieszyć się z jej stanu. "Produkcja została poinformowana o stanie Joanny. Producenci i koledzy na planie bardzo się ucieszyli, gratulowali jej. Opozda jako profesjonalistka musiała powiedzieć producentom" - przekonuje "Pudelek".

W swoich social mediach Opozda i Królikowski konsekwentnie milczą na ten temat, więc póki co, z gratulacjami jednak się wstrzymujemy.