Zamknij

Joanna Opozda przerwała milczenie. Wydała oświadczenie i potwierdziła ciążę

30.09.2021 14:56
Joanna Opozda Antek Królikowski
fot. Hornet/REPORTER/East News

Joanna Opozda opublikowała w mediach społecznościowych oświadczenie w sprawie ostatnich wydarzeń. Żona Antka Królikowskiego potwierdziła oficjalnie wiadomość o ciąży. Aktorka długo milczała na ten temat.

Joanna Opozda i Antek Królikowski wzięli ślub w sierpniu tego roku. To wydarzenie odbiło się głośnym echem w mediach, a internauci snuli domysły na temat domniemanej ciąży 33-letniej aktorki. Sami zainteresowani zaprzeczali jednak wszelkim doniesieniom na temat powiększającej się rodziny. Ostatnio prawdę o ciąży Joanny Opozdy ujawnił jej ojciec - Dariusz Opozda. Mężczyzna opublikował prywatne wiadomości, które otrzymał od swojego zięcia Antka Królikowskiego, tym samym ujawniając, że małżonkowie spodziewają się dziecka. Teraz do ostatnich wydarzeń odniosła się sama Joanna Opozda.

- W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach bolesnymi, głęboko naruszającymi naszą prywatność oraz szerzącymi nieprawdziwe informacje publikacjami medialnymi, zdecydowaliśmy się zabrać głos. Tak, to prawda, spodziewamy się dziecka. Jesteśmy z tego powodu niezwykle szczęśliwi - przekazała aktorka w oficjalnym oświadczeniu, które opublikowała na swoim profilu na Instagramie.

Joanna Opozda wydała oświadczenie. Potwierdziła wiadomość o ciąży: "Spodziewamy się dziecka"

Joanna Opozda zdradziła, dlaczego wraz z mężem Antkiem Królikowskim podjęli decyzję o utrzymywaniu ciąży w tajemnicy. Nie ukrywa, że ujawnienie tego sekretu przez ojca mocno ją zraniło.

- Z uwagi na trudne okoliczności zdrowotne, a także nasze przekonanie, że dom ma prawo pozostać domem i w tak specjalnym czasie potrzebny jest przede wszystkim spokój i najbliżsi, świadomie nie podawaliśmy sami informacji o ciąży do wiadomości publicznej. Niestety, wbrew naszej woli i bez naszej wiedzy, została ona upubliczniona, a w ostatnich dniach stała się – wraz z wieloma insynuacjami dotyczącymi życia prywatnego – przedmiotem medialnej dyskusji. W kontekście coraz powszechniejszego problemu mowy nienawiści oraz zagrożeń i gigantycznego stresu, z jakimi mierzą się dziś nie tylko osoby publiczne, ale też ich bliscy, pragniemy poprosić Państwa o uszanowanie naszej prywatności w tym bardzo szczególnym momencie życia.

Gwiazda zaapelowała do fanów o uszanowanie jej prywatności. Ma nadzieję, że inne informacje na temat jej życia rodzinnego nie będą dłużej rozpowszechniane. Dodała jednak, że chętnie "podzieli się swoim szczęściem", gdy jej dziecko przyjdzie już na świat.

- Kierujemy do Państwa uprzejmą prośbę o nierozpowszechnianie doniesień na temat naszej Rodziny i życia osobistego. Nikt z Państwa, martwiąc się o bezpieczeństwo ciąży, nie chciałby mierzyć się z taką nagonką i manipulacjami, w jakie zostaliśmy wciągnięci my. Liczymy, że życzliwość i zrozumienie zwyciężą nad bezlitosną logiką klików i sensacji. Tak po prostu, po ludzku. Mamy nadzieję, że za kilka miesięcy będziemy mogli podzielić się z Państwem naszym szczęściem. Dziś jednak zdrowie naszego dziecka jest dla nas najważniejsze - by móc je chronić, musimy mu zapewnić spokój - czytamy w oświadczeniu.

Komunikat o identycznej treści został opublikowany także na profilu instagramowym Antka Królikowskiego.