Zamknij

Opozda przesadziła z odchudzaniem? Zaniepokojony Gojdź: "Darling, nie chudnij już" [FOTO]

10.12.2020 15:15
Joanna Opozda
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Joanna Opozda jest za szczupła? Zdjęcie dziewczyny Antka Królikowskiego skomentował ulubiony doktor gwiazd Krzysztof Gojdź. Faktycznie jest się czym martwić? 

Joanna Opozda zdobyła popularność dzięki roli Jowity Kaczmarek w serialu "Pierwsza miłość". Można było ją zobaczyć także w "M jak miłość i "Prawie Agaty" oraz kilku wielkoekranowych produkcjach takich jak "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" czy "Diablo. Wyścig o wszystko". Aktorka jest także wziętą fotomodelką, o czym można się przekonać obserwując jej Instagram.

Prywatnie Joanna Opozda jest dziewczyną Antka Królikowskiego. Ich związek trwa oficjalnie od lata tego roku. Od tamtej pory aktorka i gwiazdor "Pętli" zdążyli pojawić się na kilku premierach i stać się jedną z najgorętszych par rodzimego show-biznesu. Swego czasu głośno było o rzekomym konflikcie Joanny Opozdy z Julią Wieniawą. Nie cichły także plotki o zaborczym charakterze gwiazdy "Pierwszej miłości", która miała nakazać Antkowi usunięcie wszystkich zdjęć z byłymi dziewczynami. 

Królikowski i Opozda w zmysłowej sesji. Aktorka pozuje w koronkowej bieliźnie [FOTO]

Joanna Opozda jest za chuda? Gojdź o wyglądzie dziewczyny Królikowskiego 

Przed paroma dniami Joanna Opozda opublikowała zdjęcie ze swoją uroczą suczką Marilyn rasy pomeranian. "Home, sweet home" - podpisała fotkę, na której pozuje na kanapie ubrana w domowe dresy. Post w zasadzie nie zawróciłby większej uwagi, gdyby nie komentarz doktora Krzysztofa Gojdzia, który dostrzegł w wyglądzie aktorki niepokojące zmiany. 

Darling nie chudnij juzzzzzz. Cudnie - napisał lekarz medycyny estetycznej. 

Też widzę, że chudnie w oczach - doktora poparła jedna z obserwatorek Joanny. 

Ukochana Antka Królikowskiego pozostawiła uwagi zatroskanych bez odpowiedzi. Wy też uważacie, że Joasia powinna przystopować z odchudzaniem?

Antek Królikowski wylądował na izbie wytrzeźwień. Aktor szczerze o wstydliwym incydencie