Zamknij

Joanna Opozda reaguje na wpis Anny Dec o stracie ciąży. Poruszający post aktorki

27.08.2021 10:32
Joanna Opozda
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Joanna Opozda postanowiła zareagować na wpis Anny Dec o stracie ciąży. Aktorka i żona Antka Królikowskiego opublikowała na Insta Stories swoje przemyślenia odnośnie dzielenia się publicznie radosną nowiną o ciąży. Aktorka nawiązała też do ostatnich plotek. Niedawno jeden z portali podał, że 33-letnia gwiazda spodziewa się dziecka.

Joanna Opozda zareagowała na wpis Anny Dec. Pogodynka niedawno zdradziła, że straciła ciążę.

"Już za moment miał być ten bezpieczniejszy czas. Okazało się, że serce przestało bić kilkanaście dni wcześniej z przyczyn zupełnie od nas niezależnych. Ale było w naszym życiu i pamięć o nim zostanie" - informowała Dec. Prezenterka podkreślała, że pierwsze kilkanaście tygodni ciąży to okres, w którym kobieta chciałaby spędzić go w spokoju, z dala od presji ze strony innych oraz szeptów za plecami.

Zobacz także

Joanna Opozda reaguje na wpis Anny Dec o stracie ciąży. Poruszający post aktorki

Na wpis pogodynki zareagowała Joanna Opozda, o której również plotkowało się, że jest w ciąży. Aktorka na swoim Insta Stories podzieliła się pewną refleksją.

" Jak powiedziała Ania Dec, statystyki pokazują, że niemalże co druga wczesna ciąża kończy się poronieniem, więc do pewnego momentu o takich rzeczach się nie mówi. Pozwólcie kobietom, by same mogły decydować o tym, kiedy będą chciały podzielić się „radosną nowiną" ze światem. Nie dokładajcie im zmartwień i stresu" - podkreśliła Joanna Opozda.

W dalszej części wpisu aktorka podkreśliła, że nikt nie ma prawa wymuszać na kobiet zwierzeń odnośnie ciąży.

"Żyjemy w chorym świecie, pełnym presji, dziwnych wymuszeń i zaglądania kobietom do macic. Kobiety nie mają obowiązku dzielić się niczym z nikim, jeżeli nie mają na to ochoty. To wszystko jest obrzydliwe. Portale plotkarskie i ludzie są bezwzględni. Pierwsze tygodnie ciąży to delikatny okres dla każdej kobiety i wymuszanie na niej zwierzeń, doszukiwanie się ciążowego brzucha, jest po prostu wstrętne i nie na miejscu" - podkreśliła Opozda.