Zamknij

Joanna Opozda jest w trzecim miesiącu ciąży? Aktorka dementuje plotki. "Wzięliśmy ślub z miłości"

16.08.2021 09:52
Joanna Opozda i Antoni Królikowski
fot. Hornet/REPORTER/ EAST NEWS

Po ślubie Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy nie milkną plotki o ciąży aktorki. Jak informuje serwis Pudelek, świeżo upieczona żona ma być już w trzecim miesiącu, a jej stan był przyczyną szybko podjętej decyzji o ślubie. Sama aktorka jednak zdementowała medialne doniesienia za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda od wielu miesięcy znajdują się na medialnym świeczniku. Związek zyskującego coraz większą popularność aktora i gwiazdy "Barw szczęścia" budził emocje, zwłaszcza że ich relacja miała zakończyć się pod koniec 2020 roku po zaledwie kilku miesiącach. Postanowili jednak dać sobie drugą szansę, a sprawy potoczyły się błyskawicznie. Stosunkowo szybko zaręczyli się i podjęli decyzję o ślubie. Pojawiły się plotki dotyczące ciąży aktorki, która miała przyspieszyć decyzję o wejściu w związek małżeński.

Plotki nie przycichły po wydarzeniach, jakie miały miejsce podczas ceremonii. Słowa Królikowskiego oraz księdza miały być potwierdzeniem informacji, że świeżo upieczeni małżonkowie spodziewają się potomka. Teraz plotki potwierdził portal Pudelek, który, powołując się na informatora, ogłosił, że Joanna jest już w trzecim miesiącu ciąży. Czy decyzja o wejściu w związek małżeński była podyktowana błogosławionym stanem Opozdy?

Joanna Opozda w trzecim miesiącu ciąży? Aktorka dementuje plotki

Informację o ciąży Joanny Opozdy miał przekazać portalowi bliski znajomy małżonków.

- Plotki, które pojawiają się u was w komentarzach, to prawda. Asia jest w ciąży. To już trzeci miesiąc - czytamy.

Antek miał odpowiedzialnie podejść do wieści, że zostanie ojcem. Parze zależało, żeby dziecko przyszło na świat w małżeństwie.

- Gdy Antek dowiedział się, że zostanie ojcem, nie miał wątpliwości, jak powinien się zachować. Wbrew pozorom jest bardzo odpowiedzialny. Oboje chcieli, żeby dziecko przyszło na świat w małżeństwie, stąd tak szybka decyzja o ślubie - informuje źródło portalu.

Sama Opozda postanowiła skomentować medialne doniesienia. W nagraniu opublikowanym na Instastory zdementowała plotki o rzekomej ciąży.

- Wzięliśmy ślub z miłości, a nie z przymusu, wiem, że niektórym w głowach się to nie mieści, ale serio można chcieć z kimś spędzić resztę życia, bo się kocha (...) Dzieci na pewno będą, ale planowane i wyczekiwane. Więc raz na zawsze odcinam się od plotek, jakoby nasze małżeństwo było spowodowane ciążą - czytamy.